WhatsappWhatsapp Tuvalet Tıkanıklığı

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Tuvalet Tıkanıklığı kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma iski, tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri, tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları, tuvalet tıkanıklığı açma makinası, tuvalet tıkanıklığı nasıl çözülür, tuvalet tıkanıklığı kostik, tuvalet tıkanıklığına çözüm, tuvalet tıkanıklığına evde çözüm, tuvalet tıkanıklığını gidermek için, tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir, tuvalet tıkanıklığı açma istanbul, tuvalet tıkanıklığı açma kadıköy, tuvalet tıkanıklığı açma maltepe, tuvalet tıkanıklığı açma ücreti, ümraniye tuvalet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma yolları, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı

Evde veya işyerlerinde başa gelmesi istenmeyen olaylardan bir tanesi de tuvalet tıkanıklığıdır. Genellikle tuvalete atılan maddeler buradan geçmesi ile oluşan bu tıkanıklıklar birçok yöntem kullanılarak aşılabilir. Bu yöntemler arasında bulaşık sabunu pompa tel askı kılavuz elektrik süpürgesi kimyasal enzimler soda ve sirke bulunmaktadır. Bunların dışında konusunda uzman ekipler tarafından tuvalet tıkanıklığı açma robotları kullanarak tuvaletler kırılmadan bu tıkanıklık giderilmektedir. Ama bu yola başvurmadan önce diğer yollar denenerek kimseye ücret ödemeden tuvalet tıkanıklığı giderilmeye çalışılmalıdır. Bu şekilde yapılan çalışmalar ile tuvalet tıkanıklığı giderilemedi ise mutlaka konusunda uzman olan ekipler tarafından tuvalet tıkanıklığı açma robotu kullanarak tuvalet kırılmadan bu tıkanıklık giderilmelidir. Böylece bu sıkıntı hiçbir yer kırılmadan halledilmiş olacak ve bu olaydan en az masrafla kurtulmuş olacaksınız.

tuvalet-tikanikligi

Tuvalet tıkanıklığı problemini çözmek için ilk yapmanız gereken sifonu bir kez çekmek olacaktır. Sifonu ikinci defa çekmeniz tuvaletin taşmasına neden olacağı için  ikinci defa kesinlikle çekmeyiniz. Elinize dirseklerinize gelecek şekilde bir eldiven takarak el yordamıyla bu tıkanıklığı gidermeye çalışınız. Bu şekilde tıkanıklık giderilmedi ise tuvaletin içerisine bir miktar bulaşık sabunu dökünüz. Bulaşık sabunu üzerine yarım leğen kadar sıcak su dökünüz. Sıcak su ile birlikte bulaşık deterjanı tuvalet tıkanıklığı giderilecektir. Bu yöntem de işe yaramaz ise doğru bir pompa kullanılarak tuvalet tıkanıklığı açılabilir. Bunların dışında tel askı kullanılarak veya kılavuz kullanılarak tıkanıklık giderme çalışmaları yapılabilir. Elektrik süpürgesi ile hava vakum yöntemi sayesinde tuvalet tıkanıklığına çözüm bulmak mümkün olabilir. Tüm bunların dışında kimyasal maddeler kullanılarak tuvalet tıkanıklığı açılabilir fakat bu iş biraz riskli olduğundan dolayı kimyasal maddelerin ten ile teması kesinlikle engellenmelidir. Yapılan bu işlemde sizin sıkıntınızı giderememiş ise yapmanız gereken konusunda uzman ekiplere başvurmak olacaktır. Konusunda uzman olan bu ekipler tamamen teknolojik aletler kullanarak tuvalet tıkanıklığı konusuna kesin çözümler üretmektedir.

tuvalet-tikanikligi

Bu çözümler teknolojinin getirmiş olduğu tuvalet tıkanıklığını açabilen robotlar sayesinde yapılmaktadır. Robotlar kimi zaman kameralı olup tıkanıklığa neden olan nesnelerin ne oldu bilgisayar ekranda görülebilmektedir. Bu sayede sorun belirlenmiş olduğu için yapılacak olan işlem belirlenebilmektedir. Teknolojinin getirdiği faydalardan yararlanarak akıllı robotlar sayesinde tıkanıklık sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Bu işlem yapılırken kesinlikle hiçbir yer kılmamakta ve hesapta olmayan masraflar çıkmamaktadır. Hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmadığından dolayı bu işlem oldukça az maliyetli olmakta ve tahmin edildiğinden daha kısa sürede bitmektedir. Bundan dolayı bu şekilde bir sıkıntı yaşayacak olursanız öncelikle kendi yapabileceğimiz yöntemleri uygulamalı başarı sağlanması durumunda konusunda uzman olan ekiplere başvurmalısınız. Bu sayede eski yöntemler gibi tuvaletiniz kırılmayacak ve çok daha kalıcı olan bu yöntemlerle bu sorun ortadan kaldırılacaktır.

tuvalet-tikanikligi

Kısaca özetlemek gerekirse tuvalet tıkanıklığı başa gelmiş en kötü olaylardan olup çözümü olmayan bir durum değildir. Bu sorunu genellikle evde kendi kendinize çözebilecek ve kimse de kuruş para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ama sıkışan nesnenin yerinden çıkarılamaması veya tıkanıklığın giderilememesi durumunda yapmanız gereken konusunda uzman olan ve bünyesinde tuvalet tıkanıklığı açma robotları bulunduran firmalardan destek almak olacaktır. Çünkü bu şekilde yapılacak çalışmalar sayesinde tuvaletiniz kırılmadan tıkanıklığı neden olan parça çıkarılacak ve tıkanıklık problemi ortadan kalkacaktır. Çok kısa sürede sonuca ulaştırılabilecek olan bu yöntem sayesinde istenmeyen bir durum ortadan kalkacak cebinizden fazla para çıkması engellenecektir. Bu sebepten dolayı kendi halledemediğimiz sorunları tesisatçı çağırarak tuvalete kesinlikle kırdırmamamız gerekmektedir. Tek yapılması gereken konusunda uzman olan kişilerden yardım almak olacaktır.

tuvalet-tikanikligi

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara