WhatsappWhatsapp Tıkanan klozet açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Şub 2020
Şub 22, 2020

Tıkanan klozet açma

Tıkanmış bir tuvalet çok açık nedenlerden dolayı eğlenceli değildir. Tıkanmış bir tuvalete sahip olduğunuzu düşündüğünüzde, durumu kontrol altında tutmak için hızlı hareket etmeniz önemlidir. İlk önceliğiniz, tuvaletin taşmasını önlemektir, bu da uğraşmanız gereken farklı sorunlar sunar. Tıkanan klozet açma ;Tıkanmış tuvalet sorununuzu gidermek ve umarım çözmek için yapabileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

Önce Tuvalete giden su kaynağını kapatın.Tuvalet kapatma vanasını normalde zeminin yakınındaki tuvaletin arkasına yerleştirin ve suyu kapatmak için dikkatlice saat yönünde çevirin. (Dikkatli olun, bu vanalar kullanım eksikliğinden çok sertleşebilir, eğer dikkatli değilseniz bu hassas vanayı kırabilirsiniz, o zaman suyu kapatamazsınız) Su “kapandığında” artık su tuvalete girebilecek, umarım şimdi tuvaletin taşmasını önlediniz, bir sonraki adım tıkanıklığı denemektir. Tıkanan klozet açma ;

İkincisi, iyi bir piston alın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda piston var, lavabolar için tasarlanmış bir dalgıç istiyorsunuz, lavabolar değil. Tuvalet pistonları normalde huni şeklindedir ve pistonun tabanından çıkıntı yapan ek bir plastik flanşa sahiptir.

Şimdi dalanmaya başlayın;piston, tuvaletin altındaki delik üzerine yerleştirilmiş olarak, yaklaşık 12 kez kuvvetlice yukarı ve aşağı itin. Tuvalette pistonun tabanını kaplayacak kadar su olduğundan emin olun, eğer değilse, pistonu kapatmak için bir kova kullanarak su ekleyin. (Tıkanmayı temizlemek için su gereklidir) İyi güçlü vuruşlar kullanın ve sıçramalara karşı dikkatli olun.(Koruyucu gözlük takmalısınız…) Tıkanan klozet açma için uzman kişilerden destek alın.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara