WhatsappWhatsapp Tıkanan gider nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
23Şub 2020
Şub 23, 2020

Tıkanan gider nasıl açılır?

Bu bazen tıkanıklığı bir arada tutan sabunu veya gresi parçalayabilir ve tıkanıklığı giderebilir.Kaynar Su Kullanarak Drenajınızın Tıkanıklığını Gidermek mümkündür. Ocakta suyu kaynatın.Kaynar suyu gidere dökün.Dökerken suyu içeren bir huni veya bir şey kullanmak en iyisidir. Gider duş veya küvet aksesuarlarınız varsa, üzerine kaynar su dökmek istemezsiniz. Tıkanan gider nasıl açılır?

Kendi başına kullanıldığında, özellikle çok fazla keçeleşmiş saç içeren ve zamanla birikmiş ciddi bir tıkanıklık varsa, bu yöntem işe yaramayabilir.   Bununla birlikte, tıkanıklığı kısmen temizleyebilir ve aşağıda listelenen başka bir yöntemle birlikte kullanıldığında tamamen çalışabilir. Tıkanan gider nasıl açılır?

Tıkanmanın tahliyede olduğu tıkanmanın doğası ve tahliyenizin tasarımı, dalanın ne kadar başarılı olacağını belirleyecektir. Örneğin, tıkanıklık derin ve saçtan yapılmışsa, dalanın etkili olması için yeterli emiş elde etmek için mücadele edebilirsiniz.

Bir Piston Kullanarak Duş Kanalınızın Tıkanıklığını Giderme

Daha iyi bir sızdırmazlık elde etmek için vantuzun kenarına vazelin eklemeyi deneyin.Pistonun ucunun suya batması için duşa su ekleyin. Dalma, duşlar söz konusu olduğunda genellikle düşük bir başarı oranına sahip olan başka bir yöntemdir, ancak zaman ve maliyetler minimum olduğundan, her zaman denemeye değer.

Karbonat ve Sirke (Kimyasallara Doğal Alternatif)

Bu, temizlik kimyasalları kullanmaktan daha doğal bir çözümdür.

Karbonat ve Sirke Kullanarak Duş Kanalının Tıkanıklığını Giderme

  • Drenaja bir fincan kabartma tozu dökün.
  • Birkaç dakika bekleyin.
  • Kanalizasyona bir bardak sirke de dökün.
  • Saç tıkanıklığının çözülüp çözülmediğini görmek için birkaç saat bekleyin.
  • Drenajı aşağıya kaynar su dökerek temizleyin.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara