WhatsappWhatsapp Tıkanan gider borusu nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Şub 2020
Şub 21, 2020

Tıkanan gider borusu nasıl açılır?

Tıkanmış drenler, insanların dünyada her gün karşılaştıkları en yaygın tesisat sorunlarından biridir.Tıkanmalar en az beklediğinizde grev yapabilir, bu yüzden biriyle baş etmeye hazır olmak öder. Tedavi edilmediği takdirde, tıkanmalar suyun kanalizasyonunuzdan sızmasına neden olarak evinize veya işyerinize zarar verebilir. Şiddetli tıkanmalar ayrıca daha pahalı onarımlar gerektirebilecek patlama borularına da neden olabilir. İşte tıkanmış kanallardan kurtulmak için kullanabileceğiniz birincil seçeneklere bir göz atın. Tıkanan gider borusu nasıl açılır?

Tıkanmış drenleriniz için hızlı ve kolay bir düzeltme için, drenaja bir tencere kaynar su dökmeyi deneyin. Çoğu durumda, bu, daha sert önlemlere başvurmadan blokajı gevşetmek veya çözmek için yeterlidir. Bu yöntemi sadece metal veya seramik borularda kullanın, çünkü ısı PVC borulardaki bağlantıları gevşetebilir. PVC borular için sıcak, kaynar değil kullanın, bunun yerine musluk suyu kullanın. Bu yöntem gres veya yiyecek birikimi üzerinde etkili olabilir, ancak katı tıkanmalar için çalışması muhtemel değildir. Tıkanan gider borusu nasıl açılır?

Yerel donanım mağazanızda veya süpermarkette kostik kimyasal drenaj temizleyicileri satın alabilirsiniz. Bu kimyasallar gres, saç, gıda ve diğer yaygın tıkanıklıkları çözebilir. Ancak, çevreye zararlıdır ve az miktarda kullanılmalıdır. Kostik temizleyiciler, ağaç kökleri veya küçük ev eşyaları gibi katı kütleler üzerinde çalışmaz. Kimyasal temizleyicilerle çalışırken ellerinizi ve yüzünüzü daima koruyun ve kalan kimyasallardan kurtulmak için borularınızı daha sonra suyla yıkayın. Tıkanan gider borusu nasıl açılır?

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara