WhatsappWhatsapp Tıkanan banyo nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
23Şub 2020
Şub 23, 2020

Tıkanan banyo nasıl açılır?

Deneyimlerime göre, mümkünse bir tesisatçı kullanma masrafından kaçınmak her zaman en iyisidir ve bir duş tahliyesinin tıkanıklığını sık sık inandığınız kadar zor değildir. Tıkanmış duş tahliye sorunlarının büyük çoğunluğu, oldukça basit ve basit yöntemler ve araçlar kullanılarak çözülebilir.

Duş tahliyesini açtıktan sonra, tekrar meydana gelme olasılığını önlemek veya azaltmak için çalışmalısınız Aşağıda tıkalı bir duş tahliyesini nasıl temizleyeceğime dair önerilen sekiz yöntemim var. Tıkanan banyo nasıl açılır?

  • Kanalizasyona kaynar su dökün.
  • Bir piston kullanın.
  • Karbonat ve sirke kullanın (kimyasallara doğal alternatif)!

Bu yöntem ekolojik olarak tercih edilmesine ve plastik borulara zarar vermemesine rağmen, yine de kimyasallara başvurmak zorunda kalabilirsiniz.

  • Tahliye kapağını çıkarın ve tıkanıklığı elle çekin.

Bu yöntemin başarı şansı oldukça iyidir, ancak ellerinizi kullanmayı içerir, bu yüzden lastik eldiven giymenizi tavsiye ederim.

  • Bir kanca kullanın.
  • Bir tesisatçı yılanı kullanın (bazen “tuvalet krikosu” veya “elektrikli yılan balığı” da denir).
  • Kimyasallar kullanın.
  • Bir tesisatçı arayın.

Tıkanan banyo nasıl açılır? Bu yöntemlerin her birini aşağıda ayrıntılı olarak ele alacağım. Her bir yaklaşım için gereken gider ve katılım miktarını dikkate aldım. Önce en kolay ve en ucuz yöntemleri tartışırım ve sonra daha ilgili ve pahalı fikirleri açıklarım. (Bu siparişin tek istisnası, belki de hızlı, kolay ve uygun fiyatlı, ancak özellikle tekrar tekrar yapılması durumunda borularınıza zarar verebilecek kimyasal seçenektir.

Deneyimlerime göre, bir duş tahliyesinin tıkanıklığını kaldırmak genellikle bu yöntemlerin birden fazlasının bir kombinasyonunu gerektirir. Tıkanan banyo nasıl açılır?

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara