WhatsappWhatsapp Tıkanan banyo lavabo nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
20Şub 2020
Şub 20, 2020

Tıkanan banyo lavabo nasıl açılır?

Yavaş boşaltılan lavaboların veya bunların su birikintilerinin uyarı işaretlerini görüyor musunuz? Tuvalete girerken karşılaştığınız hoş olmayan kokular var mı? Henüz bilmiyorum, tüm bu durumda tek ve potansiyel olarak yıkıcı bir sıhhi tesisat sorununa yol açabilir – tıkalı bir tahliye. Bir banyo lavabosunun tıkanıklığını açmak için ne seçin? İlk önce, bir tesisatçı çağırmanız gerekir, ancak bunu yapmadan önce deneysel çözümler ipuçları. Tıkanan banyo lavabo nasıl açılır?

  • Tel askının ucundaki küçük kanca, herhangi bir tıkanıklığı sorununuzu sağlamak için tahliye kapağının ötesine itilebilir. Normalde tahliyenizden biraz gunk, saç ve potansiyel olarak kötü şeyler alacaksınız. Mümkün hepsini çok pisliği temizledikten sonra, yolu temizlemek için biraz sıcak su döktüğünüzden emin olun.
  • Bir kabın içinde eşit kabartma tozu ve sirke karıştırın. Bu oldukça bir fizz oluşturmalı ve derhal gidere dökülecektir. Bu köpürme eylemi, kir ve gunktan oluşan tıkanıklığa etki içindir. Sıcak suyla çalkalamadan önce karışımın gece boyunca drenajda beklemesine izin verin. Önce kabartma tozu da dökülebilir ve aynı şekilde sirke ile takip edebilirsiniz.
  • Evde bir tane varsa, ıslak ve kuru bir vakum da banyo lavabonuzu tıkamanın etkili bir yoludur. İlk önce sıvıya ayarlandığını emin olun ve karışıklığa neden olmamak için havalandırmayı gerektirir. Vakumun maksimum emme eylemi izin vermek için sıkı bir conta tahliyeyi örtecektir. Eski bir piston kafası harikalar yaratıyor. Boşaltmanızda tıkanmaya neden olan tüm pis kirleri temizlemek için vakumu en yüksek ayara getirin.

 

Tıkanan banyo lavabo nasıl açılır?  Bu ipuçlarından başka işe yaramazsa, sadece tıkanmış bir banyo lavabosundan daha fazla ile uğraşıyor olabilirsiniz. Aşağıdaki numarayı arayın.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara