WhatsappWhatsapp Tıkanan banyo gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
20Şub 2020
Şub 20, 2020

Tıkanan banyo gideri nasıl açılır?

Kanalizasyonların tıkanmasına neden olan en yaygın nedenlerden biri, boruların iç duvarlarında kabuklar oluşturan bir madde olan kireçtaşının birleşmesidir.  Bunun nedeni, musluk suyunun bir dizi safsızlık, zamanla yerleşen ve evsel drenaj kanalının olduğu azaltan mineraller içermesidir. Borulardaki kireçtaşını çözmek için, drenleri temizlemek için bir prob, örneğin klasik basınçlı yıkayıcıya bağlanabilen veya manuel olarak kullanabilen bir alet kullanmak mümkün.

Prob, kireç ölçeği ve diğer benzer sert tıklamalar gibi çok sert paketler serbest bırakmak için drenaj kanalına sokulması gereken belirli bir yapısal sertlik ile karakterize edilen uzun bir esnek metal telden oluşur. Bu boru, boru hattının çok uzak noktalarına ulaşabilir, probun esnekliği sayesinde eğriler ve sapmalar yapar. Gereksiz yıkama basıncıta yerleştirilmiş basınç altında bir su jeti enjekte etmek, son derece etkili bir çözelti tüp, Tıkanan banyo gideri nasıl açılır?

Çamaşır sodası ile boruların blokajı nasıl kaldırılır? Tıkanan banyo gideri nasıl açılır?

Lavabo ve boruların tıkanmasını önlemek için, kostik soda ile karıştırılmaması gereken ekolojik ve etkili bir ürün, çamaşır sodası kullanılmamalıdır. Kullanılabilir toz halinde satılan, çamaşır makinesi seçmek için herhangi bir süpermarketette bulunan bulunan ev temizliği için çok yararlı bir maddedir. Tıklayınıklığın ciddiyetine göre borulara yaklaşık 4 kaşık sıcak su dökmek yeterlidir .. Bu kullanım ve çok DIY yöntemleri, küçük engeller ve tıkanmalar içindir işe yarayabilir. Durum daha karmaşıksa, öneri her zaman belirleyici ve uzun vadeli bir müdahale için uzmanlara güvenmektir. Operasyonun maliyetlerini düzenlemek için hemen fiyat teklifi isteyin!

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara