WhatsappWhatsapp Tıkanan banyo gider borusu nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
18Şub 2020
Şub 18, 2020

Tıkanan banyo gider borusu nasıl açılır?

Uyarı işaretlerini hepimiz biliyoruz.Lavabonun boşaltılması biraz daha uzun sürer. Duşta ayaklarınızın etrafında su birikintisi fark etmeye başlarsınız. Ve kokular…Tuhaf, hoş olmayan kokular…Hepsi yakında tıkanmış bir tahliye ile karşılaşabileceğinizin işaretleridir. Ve sonra bir gün, patlama…Tahliyeniz tamamen tıkalı… Bu, hızlı bir şekilde uğraşmanız veya bir patlama borusunun veya işe yaramaz bir banyo gazabıyla yüzleşmeniz gereken bir şeydir.

Bükülmüş Tel Askı

Yeterince basit, ama şaşırtıcı derecede etkilidir. Düzenli bir tel askı asın ve mümkün olan en iyi şekilde düzeltin. Ardından, küçük bir kanca oluşturmak için bir ucu bükün. Tahliye kapağını geçip balık tutmaya başlayın. Her türlü saç ve pis şeyleri drenajdan çıkarabilmelisiniz. Unutmayın, her zaman gunk’i daha fazla itmek değil, dışarı çekmek istiyorsunuz. Mümkün olduğunca dışarı çıktığınızda, sıcak suyu akıtın ve işleri güzelce temizlemelisiniz. Tıkanan banyo gider borusu nasıl açılır?                                                                                                     

Karbonat ve Sirke

Bir fincan kabartma kabının 1 / 3’ünü bir fincan içinde 1/3 su bardağı sirke ile karıştırın. Hemen fışkıracak ve tıkanmış tahliyeden dökmek için zaman kaybetmemelisiniz. Püskürtme eylemi, boruda biriken saç ve kiri gidermeye yardımcı olacaktır. Mümkünse bir saat hatta gece boyunca bekletin. Sıcak suyla yıkayın. Alternatif olarak, önce tahliye yapabildiğiniz kadar kuru kabartma tozu alın, ardından sirke dökün.

Islak ve Kuru Vakum

Islak ve kuru bir dükkan vakumunuz varsa, drenlerin tıkanması için müthiş bir araç olabilir. İlk olarak, sıvıları vakumlayın. Bir karışıklığı önlemek için havalandırmayı örtün. Ardından, tahliye üzerinde yapabileceğiniz en sıkı contayı oluşturun. Bu amaçla yaratıcı olmak ve eski bir piston kafasını uyarlamak isteyebilirsiniz. Vakum en yüksek ayarındayken, tıkanıklığı boruya ve vakum torbasına çekmek için yeterince güçlü olabilir. Her zaman işe yaramaz, ama denemeye değer. Tıkanan banyo gider borusu nasıl açılır?                                    

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara