WhatsappWhatsapp Tıkanan banyo borusu nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
18Şub 2020
Şub 18, 2020

Tıkanan banyo borusu nasıl açılır?

Kostik soda ile boruların blokajı nasıl kaldırılır, küçük tiyolar vereceğiz.

Oldukça gelişmiş bir tıkanmadan şüpheleniyorsanız,kostik soda, sodyum hidroksitten oluşan bir madde veya DIY sabunu yapmak için kullanılan bileşen kullanabilirsiniz. Ancak, diğer alternatif ilaçlar ile çözülemeyen ciddi tıkanıklığı, orada karşılaştığında yalnızca bu yönteme başvurmak daha iyidir, yoksa tek ürün ise bir olduğundan biz mevcut olduğunu agresif ve potansiyel olarak tehlikeli madde , bu nedenle ambalajdaki endikasyonlara dikkat edilerek taşınmalıdır.

Tıkanan banyo borusu nasıl açılır? Bu nedenle, kostik soda ile tıkanmış boruların tıkanmasına karar verirseniz, önlem almalısınız. Örneğin, asla elinizle dokunmamalısınız, bu nedenle gözlerinizi drenajdaki suyla temas ettiğinde açığa çıkabilecek buharlardan yeterince korumak için her zaman eldiven ve maske takmalısınız. Bu noktada, tahliye içine iki yemek kaşığı soda dökebilir, biraz sıcak su ekleyerek, maddenin hareket etmesini ve etkili olmasını beklerken hemen ayrılmaya özen gösterebilirsiniz.

Tıkanan banyo borusu nasıl açılır?  Bikarbonat ve sitrik asit ile boruların blokajı nasıl kaldırılır?

Alternatif olarak kullanılabilir tıkanmış bir drenaj açık bir ile güçlü bir kimyasal reaksiyon birleşimi ile, bir sodyum bikarbonat ve sitrik asit mükemmel bir dolgunluk kilit açma lehine. Bunu yapmak için, sadece iki bardak getirin, bir tanesine sitrik asit ve diğerine sodyum bikarbonat dökün, daha fazla güvenlik için kapları sadece yarıya kadar doldurun. İşlemci için önce bir bardak asit ve daha sonra kabartma tozu içeren bir tane dökün ve ayrıca bir litre sıcak üzerine ekleyin.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara