WhatsappWhatsapp Tıkanan balkon gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
20Şub 2020
Şub 20, 2020

Tıkanan balkon gideri nasıl açılır?

Tıkanmış borular: hoş olmayan evsel sorunların önlenmesi için düzenli bakım yapılması  gereklidir.

Drenajların düzgün çalışması için sürekli bakım yapılması gerekir. Bu içerikte boruların sökülmesinin nasıl yapılacağını öğrenin.  Tıkanan balkon gideri nasıl açılır?

İçin tıkanmış boruların unclog için kireç taşı, yağ ve kir kalıntılarının zamanla birikme eğilimi tıkanmaya yol açabilir.  Balkon boruları içinde benzerdir.  Yapraklar tozlar birikerek zamanla balkon giderinin tıkanmasına yol açabilir.

Genel olarak, bu durumu çözmek için borulara biraz ağartıcı veya benzeri bir ürün dökmek, bu durum trafik sıkışmalarını çözmek için izin verin ve kullanır. . Tıkanan balkon gideri nasıl açılır?

Birlikte, bu çözeltiler, etkili çözeltilse de, hem sağlığa hem de çevreye zarar verebilecek toksik maddeler içerir. Gerçekte, tıkanmış boruları birkaç basit adımda, otonom ve doğal olarak fışkırmak mümkün. Bu yöntemlerin düzenli kullanımı, kanalizasyonlarda yağ veya kireç oluşumları önleme bu rahatsızlığın tekrarlanması önlemenizi sağlar.

Tuz, su ve sirke ile tıkanmış boruların blokajı nasıl kaldırılır

Tıkanmış boruların tıkanıklığını gidermek için özellikle etkili olan büyükannenin ilaçlarından biri, tuz, sirke ve sıcak suya dayalı bir bileşik hazırlamaktır. Bunlar, herhangi bir mutfak kaçınılmaz malzemelerdir, bu da bir tesisatçı müdahaleye gerek kalmadan tıkalı bir tahliyenin kilidini açın. 500 ml beyaz şarap sirkesi, 5 kaşık kaba tuz ve yaklaşık 1 litre suya ihtiyaç vardır. Daha sonra sirkeyi ve suyu iki farklı tencereye dökmeniz, kaynama ihtiyacınız ulaşana kadar sıcaklık arttırmak için birkaç dakika ısıtmanız gerekir.

Bu seçeneği, kaba tuzu eklemek, malzemeleri etkili bir şekilde seyreltmek için onu dikkatlice karıştırmak gerekir. Bu bileşik ile tüplerin tıkanıklığını gidermek için, önce sirkeyi, daha sonra ılık tuzlu suyu içeren çözeltiyi dökün, sıvının hareket etmesini ve tıkanıklığı gideresini. Bu yöntem oldukça basittir, ancak sadece egzoz gerekir hafif tıkanması için faydadır, aksine daha ciddi problemlerin aksine daha agresif yöntemlerin benimsenmesi tavsiye edilir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara