WhatsappWhatsapp tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
bağcılar tıkanıklık acma
17Şub 2020
Şub 17, 2020

tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır?

Tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır ?

Aile büyüklerimiz bazen tamircilik işlerini de tamamlar. Aile büyükleriniz tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır?  sorusuna ilk olarak bulaşık sabunu diyeceklerdir.

Tuvalet tıkandığında, bir pompa olmadan tuvaletin nasıl açılabileceğini öğrenin. Kaygan sabun tıkanmış boruyu yağlamaya yardımcı olmalı ve kırılan kalıntıların daha kolay aşağı kaymasına izin vermelidir. Tuvalete yaklaşık yarım bardak bulaşık detarjanı dökün. Elinizde bulaşık deterjanı yoksa, küçük parçalar halinde bir kalıp sabun doğrayın ve parçaları tuvalete bırakın.

Tek başına bulaşık sabunu işe yaramaz diye düşünüyorsanız, elbette haklısınız.  Üzerine oldukça kaynar olan bir su dökmelisiniz.

tıkalı tuvalet gideri nasıl açılır? Eğer az önce bahsettiğimiz yöntem işe yaramadı ise; tıkayan şey güçlü bir şey olabilir.  Örneğin bir ped, selpak, bez vb. bunu ancak bir tel ile çıkarmayı deneyebilirsiniz.

Tıkalı bir tuvalet gideri açmak için üçüncü seçenek; 1 bardak kabartma tozu, bir bardak sirke ve bol kaynar su alternatifini değerlendirmektir.

Tuvaleti tıkanmışsa ve bir pompanız yoksa, panik yapmayın! Tuvaletin tıkanıklığını açmak ve tekrar çalışmasını sağlamak için çeşitli ortak ev eşyaları kullanabilirsiniz.

Bir paspasın ucunu plastik bir torba ile örtün.Torbayı paspasın ucundan çekin. Ardından, bağlayın veya bir lastik bant ile yerine sabitleyin. Tuvaletinizi paspası batırın. Normal bir pistonda olduğu gibi güçlü bir giriş ve çıkış hareketi kullanın.

Buda pratik olmasa da yöntemlerden biridir.  Ancak eğer uygun bulmuyorsanız hemen profesyoneller ile irtibata geçin.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara