WhatsappWhatsapp Tıkalı tuvalet açmak | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
17Şub 2020
Şub 17, 2020

Tıkalı tuvalet açmak

Bir pompa basit bir çözüm olarak zihninizde belirebilir ancak yine de bir tuvaleti açmak için en iyi yoldur! Her hanede tuvaletleri açmak için en iyi sonucu verdiğinden, bir dalma pistonuna ve tercihen bir flanşlı bir dalma pistonuna sahip olmanız iyidir. Tıkalı tuvalet açmak uzmanlık işidir.

Düz pistonlar, drenajlar ve duşlar için daha iyi çalışır. Bir tuvaletin bir piston ile nasıl söküleceği: varsa lastik eldiven giyin. Pistonu klozetin içine koyun ve yavaşça aşağı doğru itin. İlk itme sadece havadan kurtulmaktır. Çok kuvvetli iterseniz, kendinize kirli su sıçratabilirsiniz. Artık iyi bir contanız olduğuna göre, contayı koruyarak pistonu kuvvetlice yukarı ve aşağı pompalayın. Son olarak, hava contasını kırarak pistonu keskin bir şekilde yukarı çekin. Su gidere akmalıdır. Bu, tıkanıklığı gidermediyse, tıkanıklık gevşeyene kadar bu adımları tekrarlayın. Artık bir piston kullanarak tuvaletin tıkanıklığını nasıl çözeceğinizi biliyorsunuz!

Tıkalı tuvalet açmak, tuvalet tıkanıklığı geçmediğinde; güvenilir toksit ev yardımcılarına başvurun: kabartma tozu ve sirke sıcak su ile mucizeler yaratabilir.  Kabartma tozu ve sirkenin birçok yüzeyi, mükemmel koku gidericileri temizlemede harika olduğunu ve kanalizasyonların sorunsuz çalışmasına yardımcı olduğunu biliyor olabilirsiniz. Soda ve sirke kabartma, tıkanmış bir tuvaletin bir pompa  olmadan nasıl düzeltileceğini bilmeniz gerektiğinde de harika olabilir. Tıkanmış tuvalete bir bardak karbonat ekleyin. Birkaç dakika bekleyin. Ardından, yavaşça tuvalete iki bardak sirke dökün. Kabartma tozu ve sirke kabarcıklara neden olur, bu nedenle tuvalet suyunun sıçramaması veya taşmaması için yavaş ve dikkatli bir şekilde döktüğünüzden emin olun. Sirke ve kabartma tozu karışımının birkaç dakika çalışmasına izin verin. Tıkanıklığın giderilip giderilmediğini görmek için tuvaleti yıkayın. Tıkalı tuvalet açmak için işin uzmanlarına başvurun.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara