WhatsappWhatsapp Tıkalı tuvalet açmak için | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
alibiyeköy su kaçağı
18Şub 2020
Şub 18, 2020

Tıkalı tuvalet açmak için

Tıkalı tuvalet açmak için eski yöntemleri denemenize gerek yok aslında günün her saati kırma dökme yapmadan size hizmet verecek ustalara  ulaşmanız  mümkündür.

Ancak önce kendi sistemlerimi deneyeyim diyorsanız; sifonu bir yada en fazla iki kez çekin. Üçüncü kez çekmeniz maalesef sizi zor durumda bırakabilir.  Her evde bulunan pompa ile işleme devam edin.

Tesisatçı çağırmadan birkaç yöntem denemek istiyorsanız size ipuçlarını veriyoruz.  Tıkanmış tuvalet sorunu beklenenden daha kolay, çok fazla zaman harcamadan çözülebilir. Her şeyden önce, zemini su sıçramalarından ve sızıntılardan korumak için tuvaletin etrafındaki yüzeyi gazete veya kağıt havlularla kapatmayı unutmayın.Bu noktada, derin nefes alın ve tıkalı tuvalet açmak için yöntemlere başlayın.

Sifon çekmek ve pompa işe yaramadı ise; Eğer işe yaramazsa ve pistonu kullanmak zorundaysanız, kaliteli pompaya sahip olmanız önemlidir.  Kullanmadan önce sıcak suyun altına tutun: böylece lastik gevşer, tuvaletin kenarlarına daha iyi uyum sağlar ve daha sonra basınç uygular.  konum ayarlandıktan sonra, kapağı hareket ettirmek için birkaç kez basın ve çekin.

Evinizde fırın ve buzdolabınızı temizlemek için kabartma tozu kullanıyorsunuz değil mi? Kabartma tozu, sirke ve sıcak su üçlüsü sorun çok büyük değilse mucizeler yaratabilir.  İşlemi akşam yaparsanız tuvalet uzun süre kullanılmadığından yöntem daha etkili olabilir.

Ve eğer gidere çocuğunuzun bir şey attığından şüpheleniyorsanız yapmanız gereken tıkalı tuvalet açmak için tesisatçıyı aramaktır.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara