WhatsappWhatsapp Tıkalı tuvalet açıcı | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
15Şub 2020
Şub 15, 2020

Tıkalı tuvalet açıcı

Birkaç şey, tuvaletin etrafındaki zemine taşan ve su akan tıkanmış bir tuvalete göre daha fazla sinir bozucudur.. Ancak hızlı bir işlem gerektirse de, tıkanmış bir tuvalet genellikle alarm için bir neden değildir ve düzeltilmesi genellikle oldukça kolaydır. Doğru türü kullanmanız koşuluyla, çoğu tıkanıklığın bir pistonu aşması mümkündür. Bir sünger veya tuvalete sıkışmış başka bir nesne gibi gerçekten zor tıkanıklıklar için, işin en iyi aracı tuvalet burgudur.

Bu biraz tatsız görünebilir, ancak eğer gerçekten bir bağdaysanız ve görünürde bir piston yoksa , bir tuvalet fırçası alın ve kılları kanalizasyona doğru yönlendirin. Birkaç kez yukarı ve aşağı pompalama, tıkanıklığı gidermek için işleri gevşetmek için yeterli olmalıdır.

Tıkalı tuvalet açıcı,Bir sıhhi tesisat yılanına erişiminiz yoksa, dolabınızdan bir tel askı kullanarak kendinizinkini şekillendirebilirsiniz. Askıyı sadece kanca hariç tamamen düz olacak şekilde gevşetin. Ardından, porselenin çizilmesini veya hasar görmesini önlemek için kancanın etrafına küçük bir bez sarın ve lastik eldiven giyerken, tıkanıklığı bulana kadar askıyı yavaşça drenajın altına doğru açın. Su tahliye etmeye başladığında, tuvaleti temizlemek için birkaç kez yıkayın.

Aşağıdaki malzemeleri karıştırarak kendi açıcınızı yapın.: 2 bardak kabartma tozu, 1/4 bardak kaya tuzu ve 8-10 yemek kaşığı bulaşık deterjanı , bir gece beklesin sonra kaynar su dökün.

Son çare: Yerel donanım mağazanızdan ıslak, kuru bir vakum kiralayın – Bir conta oluşturmak için hortumu eski bir bezle sarın, ardından vakumu tahliye kanalından birkaç inç aşağıya yapıştırın. Vakumu açtığınızda, tıkanıklığı emmelidir. Yine, lastik eldivenleri unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara