WhatsappWhatsapp tıkalı pimaş boru nasıl açılır ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
14Şub 2020
Şub 14, 2020

tıkalı pimaş boru nasıl açılır ?

İki basit aletle – bir piston ve bir drenaj yılanı ile tıkalı pimaş boru nasıl açılır ? Bu mümkün müdür? Lavabo tahliyesi tıkandı mı? Birkaç ucuz alet ve küçük bir uygulama ile en inatçı drenaj tıkanıklıkları hariç hepsini bir saatten daha kısa sürede temizleyebilirsiniz.

Başlamak için doğru araçları edinin; Bir mutfak lavabonuz veya çöp imhası tıkalıysa, televizyonun önünde  mükemmel bir akşam geçiremeyeceksiniz.  Diziyi izlemek için yerleşmek yerine, kendinizi kirli, yedeklenmiş su dolu bir lavaboya bakarken ve bir tesisatçıya mı arayacağınızı merak ediyorsunuz  Bununla birlikte, iki ucuz araç ve küçük bir uygulama ile, bir lavabonun veya tıkanmış çöp imhasının bir saatten daha kısa sürede nasıl çözüleceğini anlatacağız. Ancak çözüm olmazsa uzman tesisatçılar ile irtibata geçin.

Bu makalede, en inatçı drenaj tıkanıklıkları hariç hepsini temizlemek için bir lavabonun tıkanmasını, bir pistonu ve drenaj yılanını nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Pistonlar herhangi bir donanım mağazasında satılmaktadır. Daha büyük lastik çanları olanlar daha fazla itme gücü sağlar, ancak çoğu mutfak drenajında işe yarayacaktır. Bir lavabonun tıkanmasını öğrenirken bol miktarda güç uygulayabilmeniz için sağlam bir tutamağa sahip olduğundan emin olun.

Tıkalı lavabo çözümü: Yılanı boşaltın

Bir drenaj yılanı (bazen el burgu olarak da adlandırılır), boyut, uzunluk ve dönüş mekanizmasına bağlı olarak ucuzdan pahalıya göre  değişir. Çok yönlü kullanım için en iyi drenaj yılanı 3/8 inçtir. Tahliyenizin altına oturan bir kova veya plastik bir kutu, lastik eldivenler ve iyi bir el feneri ile işleme başların.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara