WhatsappWhatsapp tıkalı pimaş açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
13Şub 2020
Şub 13, 2020

tıkalı pimaş açma

Kanazilasyon neden tıkanır?  pimaş tıkanıklık açma öncelikle tuvalete atılan yabancı cisimler sebebi ile tıkanır.  Birinci sebebi budur.  Kötü tuvalet kâğıdı suda erimez ve çok kısa sürede tuvaletinizin tıkanmasına yol açabilir.  Lavabolarda aynı şekilde küçük deyip bir şey olmaz sandığınız cisimler zaman içerisinde birikerek kanazilasyonu tıkar.  En önemli konulardan biride atık yağlardır. Atık yağ sanıldığı gibi borulardan akıp gitmez.  Lavabonun atık gider borusunda tabaka haline gelir ve zamanla sertleşerek tıkamaya başlar.  Yağ dökmeye devam ederseniz kanazilasyon borusunun çapı daralır ve ciddi tıkanıklıklar söz konusu olabilir.

Daha yeni taşındığınız evde tuvalet taşması sebebi  ile problem yaşamak istemiyorsanız, taşınmadan giderleri kontrol ettirin Sadece 30 dakikanızı alacak işlem birçok problemin önüne geçecektir.  Kameralı pimaş açma şirketleri gelip kırma dökme hatta kirletme yapmadan giderlerinizi  çok küçük bir rakama kontrol edebilir.

Robot İle Pimaş Açma

Robot kameralı pimaş açma sistemi ile kontroller kısa sürede tamamlanabiliniyor.  İşlem bittikten sonrada tekrar robot kameralı kontorl sağlanıyor. Uzman ekipler tarafından yapılan kontrol ve çözüm önerileri ev sahibine raporlandıktan sonra işleme başlanıyor.

Pimaş ayrıca farklı sebeplerden ötürü kırılabilir, çökebilir, tüm bu problemler dakikalar içerisinde kameralı pimaş açma sistemi ile ortadan kalkıyor.

Bu günlerde teknolojik gelişmeler her iş alanında kullanılıyor.  Kurumsal şirketlerin sahip olduğu birbirinden teknolojik, kameralı, akustik dinleme, bilgisayarlı cihazlar kırma dökme yapmadan sorunu tespit ederek çözmenize yardımcı oluyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara