WhatsappWhatsapp Tıkalı mutfak gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
alaturka tuvalet
13Şub 2020
Şub 13, 2020

Tıkalı mutfak gideri nasıl açılır?

Şüphesiz bir evde yaşanabilecek en sıkıntılı şeylerden biri tıkalı mutfak gideridir. İnsanı sıkıntıya sokabilir.  Hem stresi hem de kötü koku gününüzü zehir edebilir.  Ancak son zamanlarda teknolojik gelişmeler tesisat sektörünü de olumlu şekilde etkiledi.

Tıkalı mutfak gideri nasıl açılır?  İşinin uzmanı tesisat uzmanları sizinde gider ve tesisat bakımınızı yapabilir.  Maddi ve manevi sizi birçok sıkıntıdan koruyabilecek bir önlemleri sunabilir.

Tıkalı mutfak gideri nasıl açılır?

Bu günlerde teknolojik gelişmeler her iş alanında kullanılıyor.  Kurumsal şirketlerin sahip olduğu birbirinden teknolojik, kameralı, akustik dinleme, bilgisayarlı cihazlar kırma dökme yapmadan sorunu tespit ederek çözmenize yardımcı oluyor.

Kendi başınıza tıkalı mutfak gideri açma  işlemini gerçekleştiremezsiniz.  Buna soyunmayın.  Size nedenlerini kısacık anlatalım.

  • Lavabo Açıcı Kimyasallar

Lavabo açıcı kimyasallar ile tıkalı mutfak gideri açma  işlemini yapabilirsiniz.  Peki, gider tesisatınızda hangi materyal kullanıldı. Bu asitik açıcılar pisliği sökerken tesisatınıza da zarar veriyor olabilir mi?   Yani ne kadar kullanmalısınız? Üstelik tıkanıklık künkler de ise bu işlem sadece tesisat borularınıza zarar verecektir.  Sorunun nereden kaynaklı olduğunu bilmeden yapılan işlemler sızıntılara yol açabiliyor.

Tıkalı banyo lavabo deliği gider boru açıcı aparatlar konusu; tıkalı mutfak gideri açma  şirketleri de tıkalı banyolar için boru açıcı aparatlar kullanır.  Bunun için öncelikle sorunu anlar.

Giderinizde yer alan boruların kırılım noktasını bilmiyorsanız, tesisata zarar verebilirsiniz. Uzman ekipler kameralı sistemler ile çalışır.  Ve kısa sürede kırma dökme yapmadan sorununuzu çözer

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara