WhatsappWhatsapp tıkalı lavabo nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
15Oca 2020
Oca 15, 2020

tıkalı lavabo nasıl açılır?

tıkalı lavabo nasıl açılır? Kabartma tozu ve sirke ile temizlik de istisnalarla gelir. Ve bu istisna kanalizasyon temizliğidir.Tahliyenizi temizlerken, lavabonun açılmasını görmek istersiniz. tıkalı lavabo nasıl açılır? Elbette herkesin bildiği gibi sıcak su, karbonat ve sirke üçlüsüdür.

  • Kanalizasyonunuza bir tencere kaynar su dökün.
  • Yaklaşık 1/2 c kabartma tozu dökün. Birkaç dakika bekletin.
  • Sonra 1 c’lik sirke bir karışım dökün.kabartma tozu üstüne çok sıcak su boşaltın.
  • Varsa bir tahliye tapasıyla kapatın (reaksiyonu tahliye yüzeyinin altında tutmak için) ve 5-10 dakika bekletin.
  • Bir kap kaynar suyla bir kez daha yıkayın

tıkalı lavabo nasıl açılır? Neden işe yarıyor: Kabartma tozu ve sıcak su arıtımı, tahliyenizin dibinde asılı olan kirli çamurları gevşetecek ve sirke ile patlayıcı kimyasal reaksiyon hepsini gevşetecektir. Sonra son bir süper sıcak su durulama ile açılabilir.

Profesyonel bir tesisatçının yardımı veya maliyeti olmadan evde kendi borularınızın tıkanıklığını kaldırabilirsiniz. Birkaç farklı teknik öğrenmek, en zorlu kanalizasyonları bile fethetmenize yardımcı olacaktır.

Borularınızın tıkanıklığını gidermek için sıvı temizleyiciler satın alın.Atık borularınızı temizlemenin en yaygın yollarından biri, yerel marketten sıvı drenaj temizleyici satın almaktır. Bu kimyasal çözeltiler genellikle çok etkilidir, ancak bazen eski veya yıpranmışsa borulara zarar verebilir.

Bu ürünler için talimatlar şişeye dahil edilecektir, ancak genellikle durdurulan boruların tıkanıklığını açmak için bir şişenin tamamını kullanacaksınız. Kimyasal çözeltinin bir süre yerinde oturması gerekecektir, ancak banyo yapmadan veya duş almadan önce sıcak suyla duruladığınızdan emin olun.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara