WhatsappWhatsapp tıkalı lavabo gideri nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
15Oca 2020
Oca 15, 2020

tıkalı lavabo gideri nasıl açılır?

Tıkalı kanalizasyonlar basit bir yaşam gerçeğidir. Bir noktada, tıkanmış bir tahliyenin nasıl düzeltileceğini öğrenmek için kendinizi internette ararken bulabilirsiniz. Lavabonuz veya duşunuz aniden boşalmayı durdurduğunda, ilk içgüdünüz bir drenaj borusunun tıkanıklığını gidermek için bir tesisatçı aramak olabilir, ancak tıkanmış drenajların çözümü çoğu insanın kendi başına yönetebileceği hızlı ve oldukça ağrısız bir süreçtir. Sıhhi tesisatta biraz para kazanmak istiyorsanız, lavabo tıkanıklıkları veya tıkalı bir küvet tahliyesi ile uğraşmak için bazı öneriler. Bu kolay ipuçları, tıkanmış duş tahliyenizi, tıkalı banyo lavabosunu veya diğer tıkanmış tahliyeleri tekrar yeni gibi çalıştırabilir.

tıkalı lavabo gideri nasıl açılır? Tipik olarak, tıkanmış drenler, yabancı bir cismin veya döküntünün bir drenaj borusuna yapışmasının veya onu geçilmez hale getiren birikmiş kalıntıların sonucudur. Bazen zorluk, bir tahliyenin durgun su ile nasıl çözüleceğidir. Tıkanıklığı yeterince hızlı yakalamadıysanız ve su yedeklediyse, dağınık bir durum yaratabilir.

tıkalı lavabo gideri nasıl açılır? Drenaj temizleyicisi; Genellikle bir lavabo tıkanması, yerel donanımınızda veya ev geliştirme mağazanızda bulunan drenaj temizleyici ile giderilebilir. Tıkanıklığın çok kötü olmadığını düşünüyorsanız, sirke ve kabartma tozu da deneyebilirsiniz. Kimyasal olmayan yaklaşımı tercih ederseniz, drenaja bir miktar sirke dökmeyi deneyin ve ardından kabartma tozu ile takip edin. Kombinasyon, minimal lavabo tıkanıklıkları için etkili olabilecek bir köpürme reaksiyonuna neden olacaktır.

Tıkalı lavabo borularını sabitlerken bir piston hızlı bir çözüm olabilir. Bu biraz sabır ve biraz pratik gerektirir. Tıkanmış bir küvet tahliyesi, duş veya lavabo için tasarlanmış, standart tuvalet boyutlu bir modelden daha iyi çalışabilen mini pistonlar vardır.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara