WhatsappWhatsapp tıkalı lavabo açma yöntemleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
14Oca 2020
Oca 14, 2020

tıkalı lavabo açma yöntemleri

tıkalı lavabo açma yöntemleri

tıkalı lavabo açma yöntemleri hakkında aşağıda faydalı bilgiler paylaşacağız. Ancak elbette işin uzmanları ile görüşerek sorunları kısa sürede çözebilirsiniz.

Bu, en kolay ve en ucuz çözümdür, bu da onu ilk denemek için en iyisi yapar. Sobaya bir su ısıtıcısı veya bir kap su koyun ve bir kaynama noktasına getirin. Suyun ısınmasını beklerken, suyu boşaltmak için bir kupa veya küçük bir kap kullanarak lavabonun içinden mümkün olduğunca fazla su alın. Ardından, tüm su ısıtıcısını lavaboya dökün ve bekleyin. Su lavaboda duruyorsa ve tıkanma hareket etmiyorsa, suya soğuması için zaman tanıyın ve tekrar denemek için çıkarın. Tıkanıklığı taşımak için işlemi birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir, ancak bu genellikle birçok durma türünde işe yarar.

Lavabodan duran suyu çıkardıktan sonra, kaynar suya dökmeden önce tahliyeye yaklaşık ½ fincan sofra tuzu dökün. Birkaç dakika bekletin ve sonra karışımı temizlemek için sıcak suyla yıkayın.

tıkalı lavabo açma yöntemlerinden bir diğeri; Yine, önce duran suyu çıkarın. Drenaja bir fincan kadar kabartma tozu dökün, ardından eşit miktarda beyaz veya elma sirkesi ekleyin. Çözelti kabarır, ancak çöktüklerinde durdurucuyu yerleştirin ve yaklaşık 15 dakika bekleyin. Ardından, tıkanıklığın giderilip giderilmediğini görmek için sıcak su çalıştırın. Gerekirse tekrarlayın.

Bu kombinasyonlar lavabonuzun tıkanıklığını gidermede başarılı olmazsa, ortak bir ev pistonuna ulaşın. Çift lavabonuz varsa, önce ikinci tarafı ıslak bir bez veya bir tapa ile kapatın. Pistonun etrafında sıkı bir conta oluşturmanız gerekir, bu nedenle pistonun zilini kaplayacak kadar su ile daldırmayı düşündüğünüz lavabonun yanını doldurun. Pistonu tahliye hattına sıkıca yerleştirin ve birkaç kez kuvvetlice daldırın. Emişin tıkanıklığı temizlediğini duyduğunuzda, pistonu çıkarın ve tahliyeyi ılık suyla yıkayın.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara