WhatsappWhatsapp Tıkalı küvet nasıl açılır | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
13Oca 2020
Oca 13, 2020

Tıkalı küvet nasıl açılır

Tıkalı küvet nasıl açılır, Bir banyodaki tüm sıhhi tesisat armatürlerinin ortak bir atık hattına boşaltılması olağandışı değildir ve küvet tahliyesi genellikle bunların en düşükudur. Sonuç olarak, bir tıkanma varsa ve su yedeklenmeye başlarsa, bu ilk ortaya çıkacağı yerdir. Muhtemelen bununla birlikte tuvaletin kötü bir şekilde yıkandığını fark edeceksiniz. Herhangi bir tuvalet tahliyesi tıkanması gibi, bir piston ile temizleyebilmelisiniz, ancak önce bilmeniz gereken bir hile var. Bunu kullanmak, dalanın işe yarama olasılığını artıracaktır.

Koli bandını küvet açma kolunun etrafına sarın. Bu taşma açıklığını kapsar ve tesisat borularını hava geçirmez hale getirir. Lavabonun taşma deliklerini de aynı şekilde örtün. Banyoda duş varsa, tahliyenin üzerine bant koyun.

Tıkalı küvet nasıl açılır., küveti boşaltın veya küvetin drenajından su çıkmasını sağlamak için içine su dökün. Tahliye tapasını kapatın veya tahliye tapasını takın.Banyo lavabosunda da aynısını yapın.

Klozetin atık çıkışının etrafına bir piston yerleştirin ve birkaç kez kuvvetlice pompalayın. Bu, tıkanıklığı gidermek için yeterli olabilir. Yıkama işleminin iyileşip iyileşmediğini görmek için tuvaleti yıkamayı deneyin. Değilse tekrar dalın.

Uyguladığınız bandı kontrol edin ve çıkarsa geri yapıştırın. Başka bir katmanla güçlendirmeniz gerekebilir. Tekrar dalanmayı deneyin.

Tıkalı küvet nasıl açılır,daldırma işleminin bir etkisi yoksa tıkanıklığı gidermek için tuvalet burgu kullanın. Lastik eldiven giyerek, burgu tuvalete yerleştirin ve dirençle karşılaşana kadar içeri itin. Kafayı tıkanıklıktan geçirmek için burgu kolunu kranklayın. Kafayı temizlemek için burgu periyodik olarak dışarı çekin.

Burgu, tuvaletteki engele ulaşamıyorsa, bir temizlikten geçirin. Tuvalete yakın bir temizlik bulabilmelisin. Erişmek için bitişikteki bir odada bir dolaba girmeniz gerekebilir. Bir anahtarla çıkardığınız vidalı bir kapağı vardır.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara