WhatsappWhatsapp tıkalı klozet açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
13Oca 2020
Oca 13, 2020

tıkalı klozet açma

tıkalı klozet açma yolları nelerdir? Tuvaletler, bir şeyler ters gitmediği sürece insanların nadiren düşündüğü bir şeydir. Tuvalet tıkandığında veya arızalandığında, rahatsız edici olmaktan daha kötü olabilir, oldukça utanç verici olabilir. Özellikle başkasının evindeyseniz ve tıkanmış bir tuvaletle uğraşıyorsanız. Bu garip durumla karşılaşırsanız umutsuzluğa kapılmayın. Biraz yaratıcılıkla, tıkanmış bir tuvalet ağlamak için bir şey değildir ve oldukça hızlı bir şekilde düzeltebilir. İster başka birinin evinde ister evde yalnız olun, durum yönetilebilir. Bir tuvaletin taşmasını nasıl önleyeceğimizi ve tuvaleti nasıl temizleyeceğimizi inceleyeceğiz.

tıkalı klozet açma yolları nelerdir? Bir tuvalet taşmak üzereyse, tuvaleti nasıl temizleyeceğinizi düşünmeye başlamadan önce tuvaletin taşmasını önlemeniz gerekir. Su yükseliyorsa ve tuvaletin taşmak üzere olduğunu düşünüyorsanız, hızlı hareket edin! Bir tuvaletin iki şekilde taşmasını önleyebilirsiniz: ya tuvaletin arkasındaki suyu kapatın ya da suyun kâseden depoya girmesini engelleyin. Depodaki suyu durdurmak için, önce kapağı çıkarın. Ardından açık kanadı kapatın. Depodaki su hakkında endişelenmeyin; Evinizin içme suyunu veya duştaki suyu mükemmel bir şekilde temizler. Diğer seçenek tuvaletin arkasına ulaşmak ve su kaynağını kapatmaktır. Bitti! Şimdi tuvaletin tıkanıklığını gidermek için devam edebilirsiniz.

tıkalı klozet açma, Pompa ile açmaya çalışabilirsiniz.  Ardından Soda Sirke ve sıcak su ile tıkanıklığa çözüm üretmeye gayret edebilirsiniz.  Hiçbiri işe yaramadı ise mutlaka bir uzmanı çağırın.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara