WhatsappWhatsapp Tıkalı kanal açma | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
12Oca 2020

Tıkalı kanal açma

Günümüzde tıkalı kanal açma uzman ellerde kısa sürede, hızlı ve temiz yapılabilecek bir iştir.  Lavabo açma teli yada askı ile açma yöntemi   geçmişte kaldı.  Askıyı düz çubuk haline getirerek, ucu kanca olacak şekilde kıvrılırdı. Lavabo giderinden içeri  sokulur ve yabancı cisim eğer yakında ise bu kancanın ucuna takılarak çıkarılırdı. İşin uzmanları tıkanıklık açma için artık bu ilkel yöntemleri  kullanmıyor.  Teknolojik gelişmeler tıkalı kanal açma konusunda bile çığır açtı. Basit bir iş gibi  görülen meslek hem yorucu hemde zorlayıcı bilindiği üzere.

Tıkanıklık açma şimdilerde kolay. Doğru cihaz ve yöntemlerle  birkaç saat içerisinde çözümlenebiliyor.

Tıkanıklık açma konusunda uzman kişilere ulaştığınızda,  aylaraca ha açıldı ha açılacak diye stres içinde kalmamış olursunuz.  Bu işlerin başlıklarını aşağıda sizinle paylaşıyoruz.  Bu şekilde hangi sorun için ne şekilde bir arama yapmanız gerektiği  hakkında bilgilenmişte olursunuz.

  • Tuvalet tıkanıklık açma,
  • Banyo gider tıkalı kanal açma,
  • Pimaş tıkalı kanal açma,
  • Kanalizasyon tıkalı kanal açma,
  • Logar tıkalı kanal açma,
  • Tıkalı tıkalı kanal açma,
  • Boru tıkalı kanal açma,

Banyo Gideri  Neden Tıkanır? 

Banyo lavabosunda traş olduktan sonra gidere giden birkaç kıl dikkatinizi çekti ama umursamadınız değil mi?  Nasılsa su alıp götürürdü.  Aslında bu şekilde olmuyor maalesef boruların dirseklerini düşünürseniz zamanla bu dirseklerde biriken kıllar tıkanıklığa yol açabiliyor.

Kireçlenme zamanlaborularınızın çağını daraltır.

Evde yada işyerinde İnşaat  gibi.  durumlar  varsa aman dikkat edin.  İnşaat halinde iken, lavabo giderinin içine kaçan inşaat kalıntılarının sebep olduğu tıkanıklık, hiç düşünmediğiniz şekilde başınızı  ağrıtabilir.

Herşeyin bir uzmanı var.  Ve tıkalı kanal açma konusunda tekrar söylüyoruz. Lütfen uzmana danışın.  Acemize yapılan hareketler daha büyük masraflara ve işe yol açabilir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara