WhatsappWhatsapp Tıkalı gider nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
12Oca 2020

Tıkalı gider nasıl açılır?

Lavabo birçok sebeple tıkanabilir ancak en önemli sebebi dikkatsiz ve özensiz hareket edilmesidir.  Lavabonuza bugün itibarı ile yedek bir süzgeç almak ile başlayın.  Kesinlikle çay çöpleri gibi atıkları lavaboya dökmeyin.

Tıkalı gider nasıl açılır! Elbette uzmanlar ile irtibata geçmelisiniz.  Her işin uzmanı var.  Lavabo açmak içinse iyi bir tesisatçı firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Pratik bilgiler işe yarayabilir ancak geçici bir süre, soruna kalıcı çözüm bulmak için ise kırma dökme yapmadan çözüm üreten tesisatçılar ile irtibata geçmelisiniz.

Tıkalı gider İşaretleri  Nelerdir ?

Tıkalı gider nasıl açılır!! Sorusunun yanıtından önce gider tıkandığını yada tıkanacağını nasıl anlayabileceğinize dair ipuçlarını paylaşalım.

  • Evde kötü bir koku varsa, sebep tıkalı bir lavabo yada gider olabilir.
  • Su giderden yada lavaboda kalıyor geç akıyorsa problem tıkanmaya başlamış bir gider olabilir.

Tıkalı gider nasıl açılır!! Hemen kaynar su sirke ve karbonat üçlüsü ile müdahale edin. Bu geçici  bir çözümdür.  Ve sonrasında mutlaka uzman tesisatçılar ile irtibata geçerek tüm giderleriniz kontrol edin.  Sorun sizden değil komşunuzun giderinden yada şebekeden ötürü olabilir.

Gelen ustalar yani tesisatçılar ne şekilde çalışır ?

Bir kere evim kırılır dökülür diye korkmayın.  Evinizde kırma dökme yapmadan teknolojik araçlar ile giderleriniz ve lavabolarınız ko0ntrol edilerek çözüm üretilir.   Kameralı sistemi en iyi şekilde kullanan uzmanlar tıkanmaya yol açan sorunu tespit ederek tekrar etmemesi içinde size gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadırlar.

 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara