WhatsappWhatsapp tıkalı boru nasıl açılır? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
11Oca 2020

tıkalı boru nasıl açılır?

Lavabonuza asla yağ, çay vb atıklar dökmeyin aksi takdirde sıkıntılar yaşayabilirsiniz, kötü kokunun yanısıra tıkanıklıklarda söz konusu olabilir. Peki, tıkalı boru nasıl açılır?  Öncelikle babadan kalma tavsiyeleri hatırlatacak olursak;

  • Kaynar su; Eğer tıkanıklık yağlardan kaynaklı ise kısa sürede bu dertten kurtulmanız mümkün! Birkaç çaydan kaynar su sizi bu dertten kurtarabilir.
  • Sirke, karbonat ve kaynar su üçlüsü sizi büyük dertlerden kurtarabilir. Nasıl mı? sirke ve karbonat tıkalı lavobaya dökün ardından kaynar su boşaltın. Eğer tıkanıklık küçük boyutta ise birkaç kez bu işlemi yaptığınızda borularda biriken yağ vb kurtulursunuz.
  • Kimyasallar yardımcı olacaktır. Ancak kutuların üzerindeki talimatlara dikkat etmeli  ve kesinlikle ciğerlerinizi, ev hayvanlarınızı ve çocukları korumalısınız. Kimyasal kullandığınızda o ortamdaki pencere vb. tüm havalandırmaları açmanızı öneririz.
  • tıkalı boru nasıl açılır? Dendiğinde aslında ilk ve son söyleyebileceğimiz en önemli ve temiz çözüm tıkanıklık açmayı işin uzmanlarına bırakmaktır.

Deneyimli ekipler günümüzde bilgisayarlı sistemler ile tıkalı boruları kontrol ederek kolay çözümler üretmektedirler.

tıkalı boru nasıl açılır? ;Her konu ile ilgili işin uzmanı size yardımcı olacaktır.

Her konu ile ilgili işi o konunun uzmanına bırakmak gerekir.  Aksi takdirde sorunu çözdüğünüzü sanırsınız ancak bir süre sonra daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Henüz denemediyseniz size anlatalım.  Ancak yılda bir kez işin uzmanlarına tesisat ve gider bakımı yaptırmanız önermek istediğimiz bir konudur. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara