WhatsappWhatsapp tıkalı banyo gideri nasıl açılır | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
10Oca 2020
Oca 10, 2020

tıkalı banyo gideri nasıl açılır

İlk adım, tıkanıklığa neden olan şeyi tespit etmektir, bu nedenle ipuçlarını aramak için tapayı çıkarın veya atıklarınızın krom kapağını çıkarın.

Suçlu genellikle saç ve sabun pisliğinin birikmesidir. Herhangi bir saçı tespit edebiliyorsanız, ellerinizi, pense, elbise askısı veya doğaçlama tutma aracını kullanarak olabildiğince dışarı çekin. Bundan sonra tahliyenizin çalışıp çalışmadığını görmek için suyu akıtın.

Bir gider tıkandığında bazen sorun borulardan kaynaklı olabileceği gibi çevresinden de kaynaklı olabilir.   Tıkalı bir drenaj, kimsenin sahip olmak istemediği ve çoğu zaman en kötü zamanda gerçekleşen bir sorundur.

tıkalı banyo gideri nasıl açılır

Katkıda bulunan birçok faktör maalesef çözüm için  ne kadar ödeyeceğinizi belirler. Bazı faktörler, tıkanmanın ne kadar şiddetli olduğunu ve bölgenizdeki malzeme ve işçilik maliyetini içerir. Ayrıca, acil servis çağrıları normal bir çağrıdan daha fazlasıdır. Drenaj hattı değişimi ortalama fiyata yüzlerce artırabilir ve yeni bir septik tank binlerce ekleyebilir.

Bazı tıkanıklıkları bir pistonla veya tuzağı temizleyerek, yeşil veya kimyasal temizleyiciler veya bir yılan kullanarak temizleyebilirsiniz.

tıkalı banyo gideri nasıl açılır

Genellikle, birden fazla tıkanma olduğunda, tıkanmış bir ana hattın bir işaretidir. Genellikle, ağaç kökleri, septik tank veya kamu kanalizasyonuna giden borudan büyür.

Tesisatçılar bu tıkanıklıkları temizlemek için çeşitli teknikler kullanabilir: daha önce tartıştığımız yılanlar, video hattı incelemeleri, hidrojetler ve motorlu drenaj yılanları gibi..

Günümüz teknolojisinde  kırma dökme yapmadan saniyeler içerisinde sorunu gidermek mümkündür.  Uzmanlar ile iletişime geçin hem paranız cebinizde kalsın hemde strese girmeyin.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara