WhatsappWhatsapp Tesisatçı

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Su Tesisatçı

tesisatciYaşadığımız çağda artık yıkanma ihtiyacı hemen herkesin ihtiyaç sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Önceleri bu kadar önemli olmayan yıkanma konusu modernleşen dünyada şehir hayatına ayak uyduran ve bu sayede kentleşen insanlar için son derece önemli bir hal almıştır. Eski zamanlarda derelerde, çaylarda yıkanan insanoğlu artık günümüzde son derece lüks jakuzilerde yıkanmaktadır. Yaşadığımız bu teknolojik gelişimin bir sonucu olarak da inşa ettiğimiz evlerin içerisinde su ihtiyacımızı karşılayabilmemize yaran tesisatlar bulunmaktadır. Evler inşaat halindeyken zemine döşenen borular vasıtasıyla şehir şebekesinden gelen temiz suyun evin içerisine aktarılması sağlanmaktadır. Temiz su tesisatı olarak adlandırabileceğimiz bu tesisat sayesinde insanlar evlerine ellerini yüzlerini yıkayabilmekte, banyo yapabilmekte, çamaşır ve bulaşık yıkayabilmektedir. Kısacası bu tesisat sayesinde insanlar su ile ilgili olan tüm ihtiyaçlarını gidermektedirler. Böylesine faydalı bir tesisat ise kendisini oluşturan boruların birbirlerine eklemlenmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Evlerimizde bu kadar çok işe yarayan temiz su tesisatında zaman zaman sıkıntılar olabilmektedir. Su tesisatında ortaya çıkabilecek en büyük sorunlardan birisi bu tesisat içerisinde bir su kaçağının bulunmasıdır. Çünkü böyle bir durumda su kaçağının bulunduğu yerden evinizin herhangi bir yerine su akabilecektir. Böyle bir durumda ise eşyalarınızın zarar görmesi bile söz konusu olabilecektir. Ayrıca su tesisatındaki bir kaçak nedeniyle biriken sular alt komşunuzun tavanından akabilecek, böyle bir durumda da komşunuzun da maddi olarak zarara uğraması söz konusu olabilecektir. Evdeki su tesisatında ortaya çıkabilecek böyle bir su kaçağı durumunda ise en mantıklı şey bir su tesisatçı aramaktır.

7/24 Açık Tesisatçı

tesisatciEvlerimizdeki temiz su tesisatında ortaya çıkabilecek su kaçağını tespit edebilmek kolay değildir. Çünkü su kaçağı evin zeminine döşenen ve sonrasında üzeri kapatılmış olan tesisat borularından herhangi birinde meydana gelebilmektedir. Bu nedenle de su kaçağının oluştuğu boruyu tespit etmek kişiler açısından son derece zordur. Ancak insanlar tarafından sadece temiz su tesisatında kaçak olup olmadığı anlaşılabilecektir. Temiz su tesisatında herhangi bir kaçak olup olmadığını anlamak için öncelikle evdeki tüm muslukların kapatılması gerekmektedir. Evdeki tüm musluklar kapatıldıktan sonra ise su saatine bakılmalıdır. Eğer su saati halen daha çalışıyorsa işe bu durumda sizin evinizde bir su kaçağı var demektir. Ancak kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri şey bu kadardır. Çünkü bahsettiğimiz gibi insanların kendi kendilerine su tesisatında oluşabilecek bir kaçağın hangi borudan kaynaklandığının tespit etmesi imkânsızdır. Bazen su tesisatında oluşacak kaçaklar kılcal damar düzeyinde bir delikten sızan suyun oluşturduğu kaçaklar olabilmektedir. İşte bu nedenle de su kaçağının tespiti son derece uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Evdeki su tesisatında oluşacak su kaçağının tespiti kişilerce yapılamadığı için bu konuda bir uzman firmadan yardım alınması gerekmektedir. Bu konuda yardımına başvurulacak olan uzman firmanın tesisat konusunda faaliyet gösteren ve su tesisatından anlayan personeller ile çalışan kişilerden oluşması gerekmektedir. Çünkü insanlar su tesisatçısı aradıkları zaman karşılarına artık bu uzman firmalar çıkmaktadır. Alanında uzman olan bu firmalar ise son derece kaliteli ve benzersiz bir tamir hizmeti sunmaktadırlar.

Profesyonel Tesisatçı

tesisatciSu kaçakları evlerimizdeki su tesisatlarında oluşan çatlaklar veya sızıntılardır. Bu nedenle de herhangi bir su kaçağı durumunda evimizin içerisinde çok ciddi sıkıntılar ortaya çıkabilecektir. Çünkü su kaçağı durumunda borularda biriken su ya sizin evinizden ya da komşunuzun evinden çıkabilecektir. Bu durumda da hem sizin hem de komşunuzun maddi ve manevi olarak zarar görmesi söz konusu olacaktır. Bu nedenle de evdeki su tesisatında ortaya çıkacak bir su kaçağı durumunda hiç vakit kaybetmeden alanında uzman olan bir tesisatçı çağırmak gerekmektedir.Eski zamanlarda su kaçaklarının tespiti için oldukça farklı yöntemler kullanılmaktaydı. Önceleri su kaçağının tespit edilebilmesi için evin her tarafı kırılıp dökülürdü. Evler adeta şantiye alanına döner ve su kaçağı tamiri de ev sahibi açısından oldukça sıkıntı verici boyutlara ulaşabilmekteydi. Günümüzde ise su kaçağının tespiti noktasında yaşanan bu sıkıntılar tamamen ortadan kaldırılmış bulunmaktadır. Yaşadığımız çağda artık su kaçağı konusunda uzmanlaşmış birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar bünyelerinde çalıştırdıkları alanında profesyonel ve tecrübeli olan tesisatçı personeli ile hizmet vermektedirler. Ayrıca su kaçağı bulma ve bu sorunu ortadan kaldırma konusunda son derece uzman olan bu firmalar sayesinde su kaçağı sorunu evinizin hiçbir yeri zarar görmeden gerçekleştirilmektedir. Çünkü bahsettiğimiz gibi su kaçağının tespiti konusunda evin zarar görmemesi son derece önemli bir konudur. Bu nedenle de su kaçağı tespiti konusunda uzman olan bu firmalar bu konuya ayrı bir önem göstermektedirler. Konusunda uzman olan bu firmalar tarafından çeşitli görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Son teknoloji ürünü kameralar ile kullanılan bu cihazlar sayesinde su kaçağının hangi borudan kaynaklandığı oldukça kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Su kaçağını tespiti için kullanılan bu cihaz sayesinde evinizin her yeri kırılıp dökülmemekte sadece su kaçağının tespit edildiği bölge kırılmakta ve oradaki su tesisatında kullanılan borular değiştirilmektedir.

İstanbul Tesisatçı

tesisatciSu kaçağının tespiti noktasında evlere hiçbir zarar vermeyen uzman firmalar sayesinde artık su kaçağı sorunu büyük bir sorun olmaktan çıkmıştır. Çünkü alanında uzman olan bu firmalar kullandıkları son teknoloji ürünü olan cihazlar aracılığıyla su kaçağı sorununu kökten çözmektedirler. Uzman firmalar tarafından kullanılan bir diğer teknolojik cihaz ise akustik dinleme cihazıdır. Bu cihaz sayesinde insan kulağının duyamayacağı düşük desibellerde ses çıkaran su kaçaklarının sesi dinlenmekte ve bu sayede su kaçağının hangi boruda hangi noktada meydana geldiği anlaşılmaktadır. Bu cihaz sayesinde de su kaçağının kaynağı oldukça hızlı ve etkili bir şekilde tespit edilmektedir. Bu sayede de su kaçağı problemi oldukça hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.Su kaçağının tespiti ile ilgili olarak oldukça tecrübeli olan bu firmalar tesisatçı çalışanları ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmektedirler. Bu nedenle de bu firmalarda müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Dolayısıyla bu uzman firmalar alanında son derece tecrübeli ve güler yüzlü personeller ile çalışmaktadırlar. Çünkü bu firmalar açısından hizmet kalitesi son derece mühimdir. Su kaçağı tespiti konusunda oldukça uzman olan bu firmalar bünyelerindeki tesisatçı arkadaşlar sayesinde son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar. Ayrıca uzman firmalar tarafından sunulan hizmetin bedeli de son derece uygundur. Çünkü önceki zamanlarda evin her tarafının kırılıp döküldüğü ve bu sayede su kaçağının tespit edildiği zamanlarda insanlar çok daha büyük meblağlar ödemekteydiler. Şimdilerde ise evin hiçbir yeri zarar görmediği için bu uzman firmalardan alınan yardım için çok daha düşük bir bedel ödenmektedir. Su kaçağı gibi hem sizin hem de komşularınızın hayatını zehir edebilecek bir soruna karşı böylesine etkili ve pratik bir yöntemle çözüm bulunduğu için ödeyeceğiniz paranın her bir kuruşuna değecektir. Bu nedenle de su kaçağı gibi can sıkıcı bir durumla karşılaşıldığında bu uzman firmalardan yardım alınması son derece mantıklıdır.

tesisatci

Servis Bölgemiz
Tesisatçı Adalar
Tesisatçı Arnavutköy
Tesisatçı Ataşehir
Tesisatçı Avcılar
Tesisatçı Bağcılar
Tesisatçı Bahçelievler
Tesisatçı Bakırköy
Tesisatçı Başakşehir
Tesisatçı Bayrampaşa
Tesisatçı Beşiktaş
Tesisatçı Beykoz
Tesisatçı Beylikdüzü
Tesisatçı Beyoğlu
Tesisatçı Büyükçekmece
Tesisatçı Çatalca
Tesisatçı Çekmeköy
Tesisatçı Esenler
Tesisatçı Esenyurt
Tesisatçı Eyüp
Tesisatçı Fatih
Tesisatçı Gaziosmanpaşa
Tesisatçı Güngören
Tesisatçı Kadıköy
Tesisatçı Kağıthane
Tesisatçı Kartal
Tesisatçı Küçükçekmece
Tesisatçı Maltepe
Tesisatçı Pendik
Tesisatçı Sancaktepe
Tesisatçı Sarıyer
Tesisatçı Silivri
Tesisatçı Sultanbeyli
Tesisatçı Sultangazi
Tesisatçı Şile
Tesisatçı Tuzla
Tesisatçı Ümraniye
Tesisatçı Üsküdar
Tesisatçı Zeytinburnu
Adalar Tesisatçı
Arnavutköy Tesisatçı
Ataşehir Tesisatçı
Avcılar Tesisatçı
Bağcılar Tesisatçı
Bahçelievler Tesisatçı
Bakırköy Tesisatçı
Başakşehir Tesisatçı
Bayrampaşa Tesisatçı
Beşiktaş Tesisatçı
Beykoz Tesisatçı
Beylikdüzü Tesisatçı
Beyoğlu Tesisatçı
Büyükçekmece Tesisatçı
Çatalca Tesisatçı
Çekmeköy Tesisatçı
Esenler Tesisatçı
Esenyurt Tesisatçı
Eyüp Tesisatçı
Fatih Tesisatçı
Gaziosmanpaşa Tesisatçı
Güngören Tesisatçı
Kadıköy Tesisatçı
Kağıthane Tesisatçı
Kartal Tesisatçı
Küçükçekmece Tesisatçı
Maltepe Tesisatçı
Pendik Tesisatçı
Sancaktepe Tesisatçı
Sarıyer Tesisatçı
Silivri Tesisatçı
Sultanbeyli Tesisatçı
Sultangazi Tesisatçı
Şile Tesisatçı
Tuzla Tesisatçı
Ümraniye Tesisatçı
Üsküdar Tesisatçı
Zeytinburnu Tesisatçı
Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara