WhatsappWhatsapp Tesisat Yıkama | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
Bayrampaşa petek temizliği firması
9Oca 2020

Tesisat Yıkama

Tesisat kaçak tespiti sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Uzmanlık gerektirir, yanlış yapılan bir tespit soru giderildi sanırken daha büyük sıkıntılara yol açabilir.  Tesisat kaçak tespiti gerektiğinde bilmeniz gereken konu başlıkları ile ilgili  sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Tesisat kaçak tespiti, öncelikle eskisi gibi sadece duvarın dışında nem gördüğünüzde anlayabileceğiniz kadar basit bir şey değildir. Özel sistemler ve araçlar gerekir ve bu araçları kullanacak kişilerin konu hakkında uzman olmaları gereklidir. En küçük tespit dahi önemlidir, çünkü baştan önlem alınmadığında sıkıntı yaşanabilir.   Tesisat kaçakları genellikle zamanında tesisat yıkama yapılmadığından yaşanıyor olabilir.

Tesisat Yıkama Nedir ? Tesisat yıkama genellikle peteklerde biriken kireç, pislik, toz ve tortuların ilerde daha büyük sıkıntılara yol açmadan temizlenme işlemidir.

Bu işlem peteklerin daha verimli olmasına da yardımcı olur.  Yılda birkez tesisat yıkama işlemi yapılmasını öneriyoruz.  Bu şekilde hem faturanızda ki meblağ düşer hem de sizler daha sağlıklı bir şekilde ısınabilirsiniz.

Tesisat kaçak tespiti sistemlerinin özel kurulum ve bakıma ihtiyacı var mı?

Tesisat kaçak tespiti sistemlerini kuracak uzman ekip deneyimli olduğundan kısa sürede çözüm üretecektir.  Belli aralıklar ile tesisatınızı  kontrol ettirmenizi şiddetle öneririz.  Sadece yılda birkez dahi kontrol ettirmeniz sizi  maddi birçok zarardan koruyacaktır.

Özel bakımlardan biride tesisat yıkama yoksa maalesef kötü  süprizler ile karşılabilirsiniz.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara