WhatsappWhatsapp Teknoloji ve Lavabo Açma Teknikleri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
26Mar 2019
Mar 26, 2019

Teknoloji ve Lavabo Açma Teknikleri

Lavabo açma teknikleri teknoloji ile artık çok kolay! Eskisi gibi çağırdığınız ustanın lavabonuzu sökmesi, gerekirse borunun nerede olduğunu bulmak için kazı çalışması başlatması gerilerde kaldı.  Açıkçası artık lavabo açma teknikleri modern teknoloji ile oldukça pratik yapılıyor.

Lavabo Açma Tekniklerinde Bilgisayarlı Kameralı Sistem

Ekip araçları ile çalışan birçok kurumsal firma bilgisayarlı kameralı sistemi kullanır.  İşlem kamerayı bir kablo aracılığı ile boruya itmekle başlar ve gelen verilere göre tıkanıklığın boyutu konunun uzmanları tarafından analiz edilir.  Bu analize göre de. Çözüm üretilir. 

Lavabo açma tekniklerinde olmazsa olmaz bir sorun tespit etme cihazıdır.  Önemli olan sorunu tespit etmektir. Ve ardından çözüm seçenekleri değerlendirilir.  Örneğin vakum ile ya da tazyikli su ile çözüm üretilebilir.  Yâda daha küçük bir sorun ise kimyasallar kullanılabilir.  Açıkçası en önem vermeniz gereken konu uzman kadroya ulaşmaktır. 

Akustik Dinleme Cihazı Ne İşe Yarar? 

Genellikle su kaçaklarında kullanılan teknolojik araç bazen de tıkanık bölgenin kameralı cihaz ile tespit edilemediğinde kullanılabiliniyor.  Dinlemeyi yapan yani cihazı kullanan uzman teknisyen su akışını takip ederek tıkanıklık olan bölgeyi tespit edilebiliyor. Lavabo açma teknikleri dendiğinde modern cihazlar ile birkaç saatte tespit sorun edilerek çözüm üretilebiliniyor.

Cihazlar elinizde olsa bile kalifiye bir çalışan kadronuz yoksa maalesef sorun yaşayabilirsiniz. Sorunu analiz edemeyen ekip size en uygun çözümü de sunamayacaktır.  Referanslı firmalar ile çalışmaya önem göstermenizi öneririz. 

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara