WhatsappWhatsapp su tesisatı nasıl yapılır | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Ara 2019
Ara 21, 2019

su tesisatı nasıl yapılır

Sıhhi tesisat işleri basit bir strateji veya daha çok suyun içeri ve dışarı hareketini içerir.Sıhhi tesisat sistemleri normalde yeni bir evde üç ana bileşene sahiptir, bunlar drenaj sistemi, su temini ve ayrıca fikstür veya cihaz setleridir. Dünyanın birçok yerinde, sadece profesyonel ve lisanslı tesisatçıların sıhhi tesisat görevlerini yapmasına izin verilir veya bunu kendiniz yapmanız gerekiyorsa, tüm projeyi denetlemek için lisanslı bir tesisatçının gözetiminde görevi gerçekleştirmeniz önerilir.

su tesisatı nasıl yapılır, drenaj ve havalandırma hatları evinizin kanalizasyon sisteminin önemli yönleridir. Size neden önemli olduklarını ve bunları kendiniz nasıl kuracağınızı göstereceğiz.

Banyo drenaj ve havalandırma hatlarının monte edilmesi, hafta sonu tamamlanabilecek bir ev projesidir.Başlamadan önce planlarınızı bir müfettiş tarafından onaylatın ve aşağıdakileri göz önünde bulundurun: su tesisatı nasıl yapılır

  • Tahliye ve havalandırma hatları tam olarak konumlandırılmalıdır, bu nedenle besleme borularından önce monte etmelisiniz.Bir havalandırma borusunu birkaç inç üzerinde hareket ettirerek tedarik çalışmalarını basitleştirmek mümkün olabilir.
  • Boşaltma borularını bir zeminde çalıştırmanız gerekiyorsa, mevcut dikey alan miktarını dikkatlice hesaplayın;drenaj borusunu ayak başına 1/8 ila 1/4 inç düşüşle eğmeniz gerekir.
  • Bazen drenaj borularının duvarlardan ve zeminlerden nasıl geçeceğini görselleştirmek zor olabilir.Parçaları bir araya getirip uygunluk açısından test etmeye başladığınızda, planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.
  • Bazı müfettişler, yoğuşma suyu tahliye borularına geri dönebilmesi için yatay havalandırma borularının eğimli olmasını tercih eder; diğerleri bunu önemli saymıyor. Güvenli tarafta olmak için, delikleri eğin.

su tesisatı nasıl yapılır,başlamadan önce sıhhi tesisat kurulumunuzu kontrol edin. Kiriş, tuvalet kıvrımı şeklinde olabilir. Öyleyse, çerçeveye ulaşmak için gerektiği kadar döşemeyi çıkarın. Kirişi kesin, bir engelleme parçası takın ve açıklığın etrafına 2×4 kelepçeler takın.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara