WhatsappWhatsapp su tesisatı nasıl döşenir | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Ara 2019

su tesisatı nasıl döşenir

Bir sıhhi tesisat sisteminin nasıl kurulacağı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıda size yardımcı olabilecek birkaç püf noktasına ulaşabilirsiniz.

Kendi evinizi inşa etmek maliyet açısından daha uygun olabilir ve elbette bir şey ortaya koymanın duygusu sizi mutlu edecektir.   İşte su tesisatı nasıl döşenir sorunuza aşağoda birkaç yanıt bulacaksınız;

Duş ve küvet gibi sıhhi tesisat armatürleri genellikle kapılar ve duvarlar çerçevelendikten sonra ayarlanamayacak kadar büyüktür.Evyelerden daha büyük armatürler genellikle duvarlar çerçevelenmeden önce ayarlanır.

Lavabolar ve tuvaletler, duvarları ve döşemeleri bitirdikten sonra dayanacak şekilde ayarlanmıştır.Oradan tüm armatürler besleme ve drenaj sistemlerine bağlanabilir.

Basınçlı su temini eve bir ana hattan girer. Borunun donmasını ve borularınıza zarar vermesini önlemek için bu, donma hattının altına – yeraltı suyunun donacağı derinliğin altına – ayarlanmalıdır.

su tesisatı nasıl döşenir, ana hat eve girdikten sonra iki hatta ayrılır. Biri soğuk su sağlarken diğeri sıcak su sistemine bağlanır. Oradan, her cihaz veya fikstür sıcak ve soğuk su ile beslenir.

su tesisatı nasıl döşenir drenaj sistemi, daha önce bahsedilen ana havalandırma ve toprak yığınından ve ona bağlanan atık drenlerinden oluşur. Yığın, atığı don hattının altındaki evden çıkan ana kanalizasyon giderine yönlendirir. Oradan belediye kanalizasyon sistemine bağlanabilir veya kişisel bir septik tanka koşabilir.

 Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara