WhatsappWhatsapp Su tesisatı kaçak tespiti | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Ara 2019

Su tesisatı kaçak tespiti

Su tesisatı kaçak tespiti uzmanlık işidir.  Borularınız mı delindi yoksa bu su kaçağı nereden?  Duvarda mı yoksa yer döşemesinin altında mı?  Bu kadar stres yeter! Hemen arayın 7/24 çalışan uzmanlara ulaşın.  Ana sorun boruların içinde mi yoksa dışarıdaki şebekede mi?  Nerede olursa olsun çözmek gerekir. Çünkü hem cebinizi ehemde binaya çok zarar veren bir durum. Üstelik su kaybedemeyecek kadar her şeyin farkında olduğumuz bir çağdayız.

Su tesisatı kaçak tespiti modern teknolojiler ve gelişmiş kaçak tespit sistemleri profesyonel bir tesisatçı için hatayı tespit etmek ve onu düzeltmek için harekete geçmek çok kolaydır. Hele ellerindeki teknolojik cihazlar ile birkaç saat içerisinde sorunu analiz ederek çözüm ile size gelebilirler.

Günümüzde tıkanıklıklar, kaçaklar kırmadan dökmeden çözümlenebiliyor.  Tesisatçı için sızıntıların tespiti için termoelektrik cihazlarla donatılması uzun vadede iyi bir avantajdır.   Özellikle büyük şehirlerde bu avantajı değerlendirmek gerekir.  Tüm teknolojik araçlara sahip kişiler Su tesisatı kaçak tespiti ve çözme işlemeni gerçekleştirir.

Özellikle hastane gibi büyük oluşumlar tesisat bakımlarını 6 ayda bir yaptırmalılar, İstanbul gibi eski bina ve eski şebekeler ile dolu etrafımız.  Eğer dikkat edilmez ise maliyet bakımından oldukça zarara uğrayabilirsiniz.

Su tesisatı kaçak tespiti  işleminde uzmanlaşmak demek, cihazı kullandığınızda gelen verileri iyi analiz etmede yatar.  Akustik ses sistemi, termal kamera, gaz ölçü cihazları kullanılır.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara