WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Kâğıthane | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
26Eyl 2015
Eyl 26, 2015

Su Tesisatçısı Kâğıthane

su-tesisatcisi-kagithane

Su tesisatçısı Kâğıthane bölgesi hizmetleri sayesinde bölge halkı artık tesisat arızalarını kendine problem etmemektedir. Çünkü tüm tesisat arızaları gün içinde garantili bir şekilde halledilmektedir. Avrupa standartları kalitesinde kullanılan teknolojik cihazlar ve eğitimli personel ile verilen tesisat tamirat hizmetlerinde yapılarda asla kırma dökme işlemleri söz konusu olmamaktadır. Gerek ev düzenlerinde gerekse iş yerlerinin çalışma durumlarında hiçbir şekilde bir engel teşkil etmeden tüm tesisat tamiratları kolayca sonuçlandırılmaktadır. Üstelik bu zamandan tasarruf ve makine kullanımı ile işçilikten kısıtlama sayesinde bütün tesisat tamirat maliyetlerinde çok önemli düşüşler yaşanmaktadır. Yapılan her işlem ise firma garantisinde olmaktadır. Yapılan işlemler sonucunda kullanıcı hataları olmaması durumunda uzun yıllar firma garantisi sağlandığı gibi herhangi bir sorunda da teknik servis imkânı sağlanmaktadır. Her tesisat probleminde profesyonel destekler sunan su tesisatçısı Kâğıthane bölgesi hizmetlerinden bazıları şunlardır.

 

Su Tesisatçısı Kâğıthane

 

  • Peteklerdeki ısı verimlerinin arttırılması ve doğal gaz faturalarında kullanım miktarlarının azaltılması için verilen petek temizliği hizmeti kaliteli petek temizleme kimyasalları ve petek yıkama makineleri ile yapılmaktadır.
  • Yaşam alanlarında inşaat alanları oluşturmadan ve herhangi bir kırma işlemi yapmadan akustik dinleme cihazları ile tüm su kaçakları dakikalar içinde tespit edilmektedir. Tespit edilen su kaçakları kameralı makineler ile onarılmaktadır.
  • Kanalizasyon tıkanıklıklarında kırma dökme yapmadan kanal açıcı robotlar kullanılarak tıkanıklık problemi halledilmektedir. Kanallardan gelen pis kokular için ise kanal yıkama robotları ile hizmet verilmektedir.
  • Doğalgaz tesisatlarında meydana gelen kaçaklarda da termal kamera sistemleri kullanılarak su sızıntısı yapan borular bulunmakta ve arızalar kimyasal ilaçlar ile kontrol altına alınmaktadır.
  • Yapılarda meydana gelen tüm gider borularındaki tıkanıklıklar tıkanıklık açıcı robotla garantili bir şekilde halledilmektedir.

 

Yapılarını ve bütçelerini düşünen kişiler her tesisat firması ile çalışmazlar. Çünkü cihaz kullanımı olmayan, olsa bile kalitesiz cihaz sistemleri kullanan firmalar yaşam alanlarında meydana gelen bu sorunları daha da büyüterek içinden çıkılmaz sorunları yaratmaktadır. Üstelik cihaz kullanımı olmayan firmalar verdikleri hizmetler karşılığında çok yüksek fiyatlar çıkarmaktadır. Her türlü tesisat probleminde bölge halkı gibi siz de su tesisatçısı Kâğıthane bölgesi hizmetlerinden yararlanın tesisat tamiratlarında en akıllı kararı vermiş olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara