WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Kadıköy | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
26Eyl 2015
Eyl 26, 2015

Su Tesisatçısı Kadıköy

su-tesisatcisi-kadikoy

Su tesisatçısı Kadıköy bölgesinde kullandığı teknolojik cihazları ile yapılarda kırma dökme yapmadan tüm tesisat arızalarını profesyonel bir şekilde halletmektedir. Tesisat arızları yapılar için büyük problemler oluşturan tamirat olaylarıdır. Kişilerin yanlış kararları sonucu kalitesiz hizmet veren tesisatçılar ile çalışması sonucu bütün yaşamsal düzenleri bozulabilir. Çünkü gerekli teçhizata sahip olmayan tesisat firmaları duvarların altındaki borulara kırarak ulaşması gerekecektir. Fakat bu alanlarda yaşan insanlar bu kırma işlemlerinden son derece olumsuz etkilenecektir. Çünkü bu kırma işlemleri küçük bir alanı kapsamayacak bütün tesisat sistemlerinin geçtiği noktalar olacaktır. Günlerce sürecek bir tesisat tamiratı hem fiziki açıdan hem de psikolojik açıdan yaşamı olumsuz etkileyecektir. Bu tarz çalışmaların süresi ise oldukça uzun olacaktır. Bu uzun süreler boyunca insanlar evlerinde tesisat sistemlerini kullanamayacağı gibi işlerinden ve sosyal yaşamlarından da ayrı kalarak ustaların başında beklemek durumunda kalacaktır. Fakat su tesisatçısı Kadıköy bölgesinde yaşanan bu olumsuz durumu yok etmektedir. Her türlü tesisat arızasında hizmet veren tesisat firmasının hizmetlerinden bazıları ise şunlardır.

 

Su Tesisatçısı Kadıköy

 

  • Su kaçağı gibi bir problemde bile duvarlar tek bir çekiç darbesi görmeden akustik dinleme cihazları adı verilen cihazlarla tesisat sistemleri dinlenerek su sızıntısının olduğu yerler bulunacaktır.
  • Tüm gider borularında oluşan tıkanıklık sorunlarında fazla zaman kaybı olmadan tıkanıklık açma robotları ve kameralı görüntüleme sistemleri tıkanıklıklar bir daha tekrarlamamak üzere halledilecektir.
  • Doğalgaz tesisatında oluşa su kaçakları cihaz sistemi olmadan asla bulunmayacaktır. Bunun için ise tesisat firması termal kameralar kullanacak ve su kaçaklarını onarmak için ise kimyasal ilaçlar ile müdahale edilecektir.
  • Kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklık ve kötü kokular için ise kanallarda kırma yapmadan tıkanıklık açma robotları ve kanal temizleme makineleri ile hizmet verilmektedir.

 

Su tesisatçısı Kadıköy bölgesi hizmetleri tamamen müşteri memnuniyeti esaslarına dayanan hizmetler ile yapılmaktadır. Makineli ve cihazlı tamiratlar aynı gün içinde sonuçlandırıldığı ve işçilik emeğinin çok olmadığı için mali açıdan da son derece düşük olacaktır. Bu sistemler sayesinde işlerinizden ve sosyal yaşamınızdan asla geri kalmadan evlerdeki tüm tesisat tamirat işlemlerini en uygun maliyetlere ve en kısa sürelerde yaptırabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara