WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Hadımköy | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Eyl 2015
Eyl 25, 2015

Su Tesisatçısı Hadımköy

su-tesisatcisi-hadimkoy

Su tesisatçısı Hadımköy bölgesinde sunduğu cihazlı tesisat tamiratları ile yaşam alanlarında kırma dökme olmadan işlem uygulamaktadır. Modern insan artık hayatın her alanında teknolojik imkânlardan yararlanmaktadır. Tesisat tamiratların da teknolojinin gelişmesiyle birlikte tamirat işlemleri çok kısa sürelerde ve garantili olarak halledilmektedir. Evlerine değer veren ve bütçelerini düşünen bölge insanı sadece cihazlı tesisat hizmetleri almaktadır. Bu hizmetlerde yapılara zarar verilmediği gibi binanın değeri de düşürülmemektedir. Çünkü cihaz olmadan yapılan tesisat tamiratlarında kırma dökme işlemi uygulanmaktadır. Tabi kırılan bu duvarlar ve fayanslar hem yapı için hem de içinde yaşan insanlar için büyük problemler oluşturmaktadır. Cihaz kullanım olmadan hizmet alan birçok insanın tuvalet ve mutfaklarındaki seramikler farklıdır. Bunun nedeni ise kırılan fayansların yerine aynılarının bulunamamasıdır. Bu durum ise evlerdeki şıklığın bozulmasına doğal olarak da kiralamalarda ve satışlarda değer kaybının yaşanmasına neden olmaktadır. Tesisat teknolojileri işte bu durumun önüne geçmektedir. Su tesisatçısı Hadımköybölgesi hizmetlerinde bütün tesisat işlemlerinde cihaz kullanım yapmaktadır. Bu tamirat çalışmalarından bazısı ise şunlardır.

 

Su Tesisatçısı Hadımköy

 

  • Petek temizliği işlemlerinde kullanılan kimyasal ilaçlar ve kaliteli petek yıkama makineleri ile peteklerdeki ısı verimi % 40 oranında artış sağlanmaktadır.
  • Su kaçaklarının tespitinde akustik dinleme cihazları kullanılırken onarımlarında ise yüksek çözünürlük kalitesi sunan kameralı cihazlar kullanılmaktadır.
  • Tıkanıklık açma robotları ile tüm gider borularındaki tıkanıklık problemleri kırma olmadan açılmaktadır.
  • Doğal gaz tesisatında meydana gelen su kaçakları için kullanılan termal kameralar ile su sızıntı yerleri kolayca bulunmakta ve kimyasal ilaçlar ile var olan ve ilerde oluşabilecek olan bütün su sızıntıları önlenmektedir.
  • Kanalizasyon tıkanıklığı ve kirliliklerinde kanal yıkama makineleri ve robotları ile gün için işlemler bitirilmektedir.

 

Tesisat alanında bu kadar profesyonel hizmet veren Su tesisatçısı Hadımköy tamiratları gün içinde çözüme kavuştuğu için hem kolaylık sağlanmakta hem de tamirat ücretleri son derece düşük olmaktadır. Bu şekilde alacağınız bir tesisat hizmeti sonrasında tesisat sistemlerinizi güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tesisat firması yaptığı tüm çalışmalara kullanıcı hatası olmaması durumunda uzun yıllar garanti sağladığı gibi olabilecek bir problemde de teknik servis imkanı sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara