WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Gaziosmanpaşa | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
25Eyl 2015
Eyl 25, 2015

Su Tesisatçısı Gaziosmanpaşa

su-tesisatcisi-gaziosmanpasa

Tesisat problemlerinde en akıllı ve pratik çözümleri sunacak olan su tesisatçısı Gaziosmanpaşa bölgesi hizmetlerinde teknolojinin son sistem ürünleri ile tamiratlarını gerçekleştirmektedir. Alanında uzman bir ekip ve son derece kaliteli hizmet sunan tesisat firması yapılarda meydana gelen tüm tesisat arızalarını gün içinde çözüme kavuşturacaktır. Yanlış duymadınız bütün tesisat tamiratları sadece bir günde çözüme kavuşmaktadır. Artık eskisi gibi haftalarca süren maliyetli tesisat çalışmalarına gerek kalmadan kaliteli ve garantili tesisat hizmetleri alabilirsiniz. Bu kalitenin ve kısa süreli tamiratın oluşması ise kullanılan cihaz sistemleri sayesinde olmaktadır. Teknik alt yapısını geliştiren tesisat firmaları artık müşterilerine kırma dökme olmadan tesisat hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde sunulan tesisat tamirat hizmetleri ise maliyet açısından düşük, iş yönünden ise kaliteli olmaktadır. Yapılan işlemler sonrasında kullanıcı hatası olmaması durumunda tamiratlar uzun süreli firma garantisi kapsamına girmektedir. Su tesisatçısı Gaziosmanpaşa tesisat hizmetlerinden bazıları şunlar olmaktadır.

 

Su Tesisatçısı Gaziosmanpaşa

 

  • Tuvalet, lavabo, küvet ve banyo gideri tıkanıklık problemlerinde kırma dökme olmadan kullanılan tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklık problemi birkaç saat içinde halledilmektedir.
  • Yapıların en fazla zorluk çektiği su kaçağı arızalarında ise akustik dinleme cihazları ile duvarların üstünden dinlemeler yapılarak su sızıntılarının olduğu bölgeler tespit edilmekte ve sorunlar çözülmektedir.
  • Kış aylarında petek kullanımlarında ısı verimini arttırmak ve doğal gaz faturalını düşürmek için sunulan petek temizliği hizmetlerinde kaliteli kimyasal ilaçlar ve makineler kullanılmaktadır.
  • Kanalizasyon temizleme ve kanal tıkanıklığı açmada robot sistemleri kullanılarak çok kısa bir sürede tıkanıklık açıldığı gibi basınçlı su makineleri ile kanal yıkaması da gerçekleşmektedir.
  • Doğal gaz tesisat borularında meydana gelen su kaçakları ise termal kameralar ile tespit edildikten sonra kimyasal ilaçlar ile onarılmaktadır.

 

Tesisat firması seçerken kesinlikle cihaz kullanımı olan tesisat firması seçmeniz gerekmektedir. Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları tamiratlarında kırma dökme olayları yaşanmaktadır. Fakat seçeceğiniz cihazlı firmalarda ise cihazları kalitesine ve cihazları kullanan ustaların donanımlarına dikkat etmek zorundasınız. Su tesisatçısı Gaziosmanpaşa bölgesi hizmetlerinde kullanılan cihazlar son sistem makineler olduğu gibi bu makineleri ve cihazları kullanan ustalar da gerekli bütün donanımlara ve eğitimlere sahip olarak hizmet vermektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara