WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Fatih | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Eyl 2015
Eyl 24, 2015

Su Tesisatçısı Fatih

su-tesisatcisi-fatih

Su tesisatçısı Fatih bölgesinde son sistem teknolojik cihazlarla en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır. Son yıllarda gelişen tesisat teknolojileri sayesinde işlemler daha basit ve garantili olarak yapılmaktadır. Çünkü tüm tesisat işlemlerinde cihazlar ve makineler kullanılmaktadır. Kullanılan bu cihaz sistemleri ise işin yapılma süresini kısaltmakta ve maliyetleri düşürmektedir. Üstelik evlerde yaşam düzeni bozulmazken, iş yerlerinde de işletmenin kapanması gibi bir durum söz konusu olmuyor. En zor tesisat problemi bile gün içinde halledilerek bir daha tekrarlamayacak şekilde çözüme kavuşturuluyor. Alanında uzman hizmet veren tesisat firması, deneyimli ekiplerden ve ustalardan oluşmaktadır. Su tesisatçısı Fatih bölgesinde şu tesisat problemlerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Su Tesisatçısı Fatih

 

  • Tesisat sistemlerinin zor problemlerinden olan su kaçakları akustik dinleme sistemleri sayesinde dakikalar içinde bulunmaktadır. Bulunan bu su kaçak problemleri kameralı cihazlarla çok kısa bir sürede onarılmaktadır.
  • Gider borularında oluşan tıkanıklık problemlerinde kırma dökme olayları olmadan tıkanıklık açma robotları ile bu sorun giderilmektedir. Tıkanıklığı açılan gider borusunda arıca yıkama da yapılarak bir daha tıkanmasının da önüne geçilmektedir.
  • Isı verimini arttırmak ve doğal gaz fatura bedellerini düşürmek için petek yıkama makineleri ile petek temizliği yapılmaktadır.
  • Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıklar ve pisliklerden kaynaklanan kokular kırma olmadan robotlarla temizlenerek halledilmektedir.
  • Doğal gaz tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçakları için termal kameraları kullanılmaktadır. Borularda meydana gelen patlaklar için ise kimyasal ilaçlar ile müdahale edilmektedir.

 

Tesisat firmaları arasında bu kadar kaliteli ve garantili işlemler yapamayan tesisat firmaları da bulunmaktadır. Yanlış bir karar sonucu böyle bir firma ile çalışmak bütün ev düzeninizi bozabilir ve işletmenizin günlerce kapalı kalmasına neden olabilir. Bunun nedeni ise bu tesisat firmalarının cihaz sistemlerine sahip olamamasıdır. Bu yüzden bu firmalar tamamen usta odaklı çalışmaktadır. Ustanın ise tesisat işlemlerini gerçekleştirmesi için duvarlarda kırma yapması gerekmektedir. Peki, bu kırma ve dökme işlemlerinin yapıya ve tesisat sistemine ne kadar zarar vereceğini düşündünüz mü? Kalitesiz tesisat hizmetleri yerine su tesisatçısı fatih bölgesi hizmetlerinden yararlanın hem tesisat sistemleri hem de yapı zarar görmeden bütün sorunlar çözülsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara