WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Esenyurt | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Eyl 2015
Eyl 24, 2015

Su Tesisatçısı Esenyurt

su-tesisatcisi-esenyurt

Evlerin kırılıp dökülmesine gerek kalmadan hizmet veren su tesisatçısı Esenyurt bölgesinde en kaliteli hizmeti müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Tesisat tamiratlarında artık bütün işlemler makinelerin ve cihaz sistemlerinin kontrolünde yapılmaktadır. Bu durum ise tamiratların daha kısa ve zahmetsiz olmasını sağlamaktadır. Tesisat tamiratlarını artık kendinize dert etmenize gerek yok. Evlerde hiçbir noktada kirlilik yaratmadan ve hiçbir çekiç, matkap darbesi olmadan her türlü tesisat problemi kolayca halledilmektedir. Alanında uzman ekipler ve kullanılan profesyonel ekipmanlarla tüm hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktadır. Üstelik işlemlerin makine ile yapılması tamiratların zamanını düşürdüğü gibi maliyetleri de düşürmektedir. Hem işçilik ücretlerinin düşmesi hem de inşaat masraflarının olmaması tesisat tamiratları ücretlerinde önemli düşüş yaşanmasını sağlamıştır

 

Su Tesisatçısı Esenyurt

 

  • Su tesisatçısı Esenyurt bölgesinde günün 24 saati kaliteli hizmet vermektedir. Tesisat probleminin ne zaman çıkacağı hiç belli olmaz. Gecenin kaçında olursa olsun ulaşabileceğiniz tek tesisat firmasıdır.
  • Su kaçak problemlerinde cihaz sistemlerinin kullanılmasıyla evlerde kırma dökme yapmadan su sızıntısı tespit edilmektedir.
  • Gider borularının tıkanıklık problemlerinde kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açma robotları kullanılmaktadır. Bu sayede de yapılan işler garantili ve kaliteli olmaktadır.
  • Petek temizleme işlemlerinde kaliteli temizlik kimyasalları ve petek yıkama makineleri kullanılmaktadır.
  • Doğalgaz tesisatında meydana gelen su kaçağı problemlerinde ise termal kameraları kullanılmakta ve kaçak olan yerler de kimyasal ilaçlar ile onarılmaktadır.
  • Kanalizasyon tıkanıklık sorunlarında ve kanal temizlik işlemlerinde tamamen teknolojik cihazlar kullanılarak işlemler garantili bir şekilde halledilmektedir

 

Tesisat hizmetlerinin bu kadar kaliteli ve sorunsuz yürümesinin tek nedeni ise cihaz sistemleridir. Cihazlar ile yapılan tamiratlar dışında hizmet veren ve bu sistemlere geçmeyen tesisat firmaları da bulunmaktadır. Eski usulleri kullanarak hizmet veren bu tesisat firmaları insan yaşamını zora sokmaktadır. Çünkü yaşam alanlarında kırma dökme olayları ortaya çıkardığı için otomatikman bu durumdan bütün aile halkı olumsuz etkilenecektir. Bunun neticesinde ise evlerde kirlilik oluşumları ve bitmeyen bir tesisat çalışmaları başlayacaktır. Kırma dökme işlemleri, uzun süren tamiratlar ise yüksek giderlere neden olacaktır. Su tesisatçısı Esenyurt bölgesi hizmetleri sayesinde hem bütçenizi koruyun hem de kaliteli bir tesisat tamirat hizmeti almış olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara