WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Esenler | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
24Eyl 2015
Eyl 24, 2015

Su Tesisatçısı Esenler

su-tesisatcisi-esenler

Tüm tesisat problemlerinde tek çözüm su tesisatçısı Esenler bölgesi hizmetleri olmaktadır. İnsanlar artık evlerindeki tesisat problemlerinde tesisat firmalarına haber vermekten çekinmekte ve daha değişik yollara başvurmaktadır. Kirada oturan birçok insan evdeki tesisat arızlarında eve usta girmesindense taşınmayı daha kolay bulmaktadır. Bu insanlar düşündüklerinde son derece haklılar çünkü cihaz sistemlerine sahip olmayan tesisat firmaları evlerde yaptıkları çalışmalarda bütün yaşam düzenini bozmaktadır. Cihaz kullanımları olmadıkları için bu tesisat firmaları ilk işlem olarak direkt duvarları kırarak işleme başlamaktadır. Bir evin veya iş yerinin içinde duvar kırılması ise inanılmaz derecede zorluk çıkaran bir durumdur. Bütün eşyalar inşaat pisliklerinden batacak, tesisat tamiratları çok uzun sürecek ve bu süre zarfı insanlar için tam bir işkenceye dönecek. Özellikle işletmelerin bu işlemleri süresince kapalı kalması ise çok büyük zararlara neden olacaktır. Fakat artık bu işlemlerin hepsi tarihin çöp kovalarında yerlerini buldular. Su tesisatçısı Esenler bölgesi hizmetlerinde kırma dökme yapmadan bütün tesisat tamiratlarını gerçekleştirmektedir.

 

Su Tesisatçısı Esenler

 

  • Su kaçak problemlerinde akustik dinleme cihazları kullanılmaktadır.
  • Tuvalet, lavabo, küvet ve banyo giderlerinde oluşan tıkanıklıkları açmak için tıkanıklık açıcı robotlar ve kamera sistemleri kullanılmaktadır.
  • Petek temizlik işlemlerinde evlerde kirlilik oluşturmadan ve petekler yerlerinden sökülmeden petek yıkama makineleri ile petek temizliği yapılmaktadır.
  • Kanalizasyon tıkanıklıklarında ve pislik birikintisi sonucu oluşan pis kokularda yıkama makineleri ve robotlar kullanılmaktadır.
  • Doğal gaz tesisatında meydana gelen su kaçaklarında termal kameralar ile tespit yapılıp, kimyasal ilaçlar ile su sızıntı yerleri onarılmaktadır.

 

Su tesisatçısı Esenler bölgesinde verilen tesisat hizmetlerinde yapılan çalışmalarda alacağınız artı değerler saymakla bitmeyecektir. Öncelikle tesisat tamiratları için günlerce işlerinizden geri kalmanıza gerek yoktur. Makineler ve cihazlar sayesinde bütün tesisat işlemleri aynı gün içinde sonuçlanmaktadır. Yapılan bütün tesisat tamiratları, kullanıcı hatası olmaması durumunda uzun yıllar tesisat firmasının garantisi altındadır. Herhangi bir olumsuz durumda teknik destek ve servis imkânı sağlanacaktır. Yapılan işlemlerin kısa sürmesi ve işçilik emeklerinin azalması sonucu tesisat tamirat ücretleri de otomatikman düşmektedir. Bu kadar artısı olan bir tesisat tamirat hizmeti dururken, kimse eski yöntemlerle yapılan zahmetli ve maliyetli tesisat hizmetlerini tercih etmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara