WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Çatalca | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
23Eyl 2015
Eyl 23, 2015

Su Tesisatçısı Çatalca

su-tesisatcisi-catalca

Su tesisatçısı Çatalca tesisat alanındaki bütün tamirat işlerini, bakım ve onarımları son sistem teknolojik cihazlar ile yapmaktadır. Bu cihazlar ve makineler insan yaşamında son derece olumlu durumlar yaratmaktadır. Özellikle çalışan aileler ve iş yerleri için zamandan bir hayli kazanım sağlamaktadır. Normal yollarla haftalar sürecek tamirat çalışmaları cihazlar sayesinde gün içinde bitmektedir. Tabi iş sürelerinin bu kadar kısa olması beraberinde uygun faturaları da beraberinde getirmektedir. Ayrıca cihazlı yöntemler ile yapılan bütün tesisat tamiratları garantili işlemler olmaktadır. Herhangi bir kullanıcı hatası olmaması durumunda yapılan işlemler uzun yıllar firma güvencesi altındadır. Herhangi olumsuz bir durumda servis ve bakım imkânı hizmeti sunulmaktadır. Su tesisatçısı Çatalca bölgesi hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli ustalar ile verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır.

 

Su Tesisatçısı Çatalca

 

  • Tesisat sistemlerinin en sorunlu arızalarından olan su kaçağı problemi akustik dinleme cihazları ile dakikalar içinde bulunmaktadır.
  • Gider borularında yani, lavabo giderleri, tuvalet giderleri ve banyo küvet giderlerinde meydana gelen tüm tıkanıklık problemlerinde tıkanıklık açma makineleri ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır.
  • Gider borularında olan kokular için ise gider borusu yıkama makineleri ile gider borusunun içindeki bütün pislikler ve yağlanmalar temizlenmektedir.
  • Termal kameralar sayesinde doğalgaz tesisatlarındaki tüm su kaçak alanları bulunarak, kimyasal ilaçlar ile onarım gerçekleştirilmektedir.
  • Kaliteli kimyasal ilaçlar ve profesyonel petek yıkama makineleri ile petekler tertemiz yıkanarak, ısı verimlerinin artması sağlanmaktadır.
  • Kanalizasyon sistemlerinde oluşan tıkanıklıklar ve pislik birikintileri için kırmadan işlem uygulanmaktadır.

 

Su tesisatçısı Çatalca bölgesinde verdiği hizmetlerde bütün tesisat sorunlarına akılcı ve kalıcı çözümler getirmektedir. Üstelik yaptığı bütün işlemlerde de uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Bu kadar avantaj sunan bir tesisat firması yerine cihaz kullanımı olmayan bir tesisat firması ile çalışmanız durumunda zorlu bir sürece girebilirsiniz. Çünkü cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının yaptıkları işlemler haftalar sürmektedir. İşin bu kadar uzun sürmesinin nedeni ise yapılarda yaptıkları kırma dökme işlemleridir. Tahmin edersiniz ki bu kırma işlemleri ise gerek evlerde gerekse iş yerlerinde son derece olumsuz durumlara yol açmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de garantili işlemler için seçilmesi gereken tek firma su tesisatçısı Çatalca bölgesi hizmetleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara