WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Beyoğlu | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Eyl 2015
Eyl 22, 2015

Su Tesisatçısı Beyoğlu

su-tesisatcisi-beyoglu

Su tesisatçısı Beyoğlu bölgesinde yaptığı bütün tesisat tamiratların da cihaz ve makine kullanarak yapılara zarar vermeden işlem yapmaktadır.  Tesisat alanında yaşanan olumlu gelişmeler ışığında artık tamiratlar cihazlar ve makineler ile yapılmaktadır. Bu sayede de yaşam alanlarının düzeni bozulmadan, binalarda inşaat olayları olmadan tesisat tamiratları yapılabilmektedir. Özellikle Beyoğlu bölgesindeki lüks ve tarihi yapılar için bu tamirat hizmeti olmazsa olmazlar arasındadır. Teknolojinin bütün imkânlarından yararlanan ve hayatlarını daha kolay yaşanabilir hale getiren modern insan neden tesisat alanında bu durumdan mahrum kalsın ki? Su tesisatçısı Beyoğlu hizmetlerinden bazıları şu şekilde sıralanmaktadır.

 

Cihazlı Su Tesisatçısı Beyoğlu

 

  • Akustik dinleme cihazları adı verilen cihazla tesisat borularının geçtiği duvarların üstünden dinleme yapılarak su kaçakları, kırma dökme olmadan tespit edilmektedir.
  • Doğalgaz tesisatındaki su kaçakları için ise termal kameralar kullanılmakta ve su kaçağı problemlerinde kimyasal ilaçlar uygulanarak doğalgaz borularındaki oluşmuş ve oluşacak olan bütün çatlaklar önlenmektedir.
  • Tüm gider borularındaki tıkanıklıklar için tıkanıklık açma robotları ve kameralar kullanılmaktadır. Bu şekilde açılan tıkanıklık problemi bir daha asla tekrar etmemektedir.
  • Petek yıkama makineleri ve kaliteli petek temizleyici kimyasallar ile petekler yıkanarak ısı verimi arttırılırken, doğalgaz faturalarının düşmesi sağlanmaktadır.
  • Gider borularından gelen pis kokular için gider içinde yıkama yapılarak pis kokunun önüne geçilmektedir.
  • Kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklık ve pislenme için kanal kırılmadan robotlarla işlem yapılmaktadır.

 

Su tesisatçısı Beyoğlu yaptığı bütün işlemlerde kullanıcı hatası olmadığı durumlarda uzun süreli garanti vermektedir. Bu şekilde alınan bir tesisat hizmeti sonrası, günlerce ustanın başında beklemezsiniz. Tesisat tamiratı gün içinde neticeye kavuşur. Yapılan işlemler sırasında kırma dökme olmadığı için yaşam alanlarında bir kirlilik ve düzenin bozulması durumu söz konusu olmaz. Yapılan işlemler sonucu ödeyeceğiniz tesisat tamirat bedelleri çok düşük rakamlar olacaktır. Hem çalışma zamanının az olması hem de işçilik emeğinin azalması ile direkt olarak maliyetler de düşecektir. Bu çalışmalar en çok işletmeler için karlı durumlar oluşturmaktadır. Çünkü tesisat tamiratları yüzünden iş yerlerini kapatmanıza gerek yok. Saatler içinde problemler halledilerek sorunlarından arındırılmış bir tesisat sistemi teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara