WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Beylikdüzü | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Eyl 2015
Eyl 22, 2015

Su Tesisatçısı Beylikdüzü

su-tesisatcisi-beylikduzu

Tesisat sektöründe gelişen teknolojik cihazlarla hizmet veren su tesisatçısı Beylikdüzü yapılar içinde inşaat durumları oluşturmadan tesisat tamiratlarını gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ekipler ve kaliteli son sistem cihazlar sayesinde yıllardır sorun olan tesisat tamiratları artık sorun olmaktan çıkarak, çok kolay bir şekilde halledilmektedir. Tesisat tamiratları yapıların değerlerini düşürmeden ve insan yaşamını sekteye uğratmadan yapılabilmektedir. Beylikdüzü bölgesindeki lüks konutlarda yapılacak olan tesisat çalışmaları ile yapılarda kırma dökme olmadığı için hiçbir şekilde yapının değeri düşmemektedir. Çünkü kırma ve onarım durumlarında direkt olarak bina içinde yamalı yerler olmaktadır. Bu durumda da yapının bütün özellikleri kaybolmakta ve eskimiş bir yapı gibi görünmektedir. Cihazlı tamirat olayları ile bu olumsuz durumun önüne geçilmektedir. Beylikdüzü bölgesi aynı zamanda önemli bir iş merkezidir. Cihazlı tesisat tamiratları kısa sürdüğü için iş yerlerinin kapatılmasına gerek kalmamaktadır. Bu sayede de işletme zarara uğramadan tesisat onarım ve bakımları yapılabilmektedir. Su tesisatçısı Beylikdüzü bölgesi hizmetlerinden bazıları şunlardır.

 

Kameralı Su Tesisatçısı Beylikdüzü

 

  • Lavabo, tuvalet ve banyo giderleri kokularında ve tıkanıklıklarında cihazlı sistemler ile müdahale edilmektedir. Gider borularındaki kokular için gider yıkama makineleri ile tıkanıklık sorununda ise robotlar ile çalışılarak sorun çözülmektedir.
  • Petek yıkama makineleri ile peteklerin temizliği yapılarak, peteğin ısı verimi maksimum seviyelere çıkartılmaktadır.
  • Akustik dinleme cihazları ile duvarlarda ve fayanslarda kırma olaylarına girilmeden su kaçakları bulunmaktadır.
  • Doğalgaz tesisat sistemindeki su kaçakları için ise termal kameralar kullanılmaktadır. Doğalgaz borularının sızıntı yapan yerler ise kimyasal ilaçlar ile kapatılmaktadır.
  • Kanalizasyon kokuları ve tıkanıkları da kırmadan, robotlarla yapılmaktadır.

 

Tesisat teknolojilerindeki bu olumlu gelişmelerden dolayı cihaz kullanımı ile tamirat hizmet veren su tesisatçısı Beylikdüzü hizmetleri çok kısa zamanlarda son bulmaktadır. Tesisat tamiratları için günlerce beklemenize ve süre zarfında sorun yaşamanıza gerek kalmamaktadır. Tesisat firması seçiminizde doğru kararı verip, cihaz kullanımı olan tesisat firmasını seçtiğinizde işinizden günlerce izin alıp ustanın başında beklemenize gerek kalmaz. Saatler içinde halledilen tesisat çalışmasından sonra gündelik yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üstelik cihazlı tamiratlar diğer bütün tamirat yöntemlerine göre daha uygun maliyetler ile gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara