WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Beşiktaş | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
22Eyl 2015
Eyl 22, 2015

Su Tesisatçısı Beşiktaş

su-tesisatcisi-besiktas

Su tesisatçısı Beşiktaş bölgesinde sunduğu tüm hizmetlerde cihaz kullanımı ile tamiratlarını gerçekleştirmektedir. İnsanlar artık tesisat ustalarının evlerinde kırma dökme yapmasını istememektedir. Bu isteklerinde ise sonuna kadar haklılar. Çünkü cihaz sistemine sahip olmayan bir tesisat firması, tesisat borularının geçtiği bütün noktaları kırarak işlemlere başlamaktadır. Kırma işlemleri ise hem maddi açıdan hem de zaman açısından insanların üstüne yük olmaktadır. Bu işlemler en az 1 hafta sürmekte ve bu zaman boyunca da yapılarda su kullanımı olmamaktadır. Bu başlı başına bir eziyet oluşturmaktadır. Kırma dökmenin ardından oluşan inşat pislikleri ve yapının zarar görmesi de cabası olmaktadır. Bu durum bir de işletmelerde yaşandığı zaman büyük kayıplara neden olmaktadır. Bir iki günlük kapanma bile işletmenin zarar etmesine neden olurken haftalarca kapalı kalması büyük mali krizlere sokmaktadır. Fakat İstanbul’un en mutena bölgesi olan Beşiktaş’ta artık böyle sorunlar yaşanmamaktadır.

 

Cihazlı Su Tesisatçısı Beşiktaş

 

  • Su tesisatçısı Beşiktaş bölgesi hizmetlerinde yapılarda meydana gelen bütün tesisat sorunlarında cihaz kullanımı yaptığı için kırma dökme işlemlerine maruz bırakmamaktadır.
  • Su kaçak tespitlerinde akustik dinleme cihazları ile tespit edilip, kameralı görüntüleme sistemleri ile müdahale edilmektedir.
  • Tuvalet, lavabo ve banyo giderlerinde tek fayans bile kırmadan tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklık açılarak gider borusunda temizleme işlemi yapılmaktadır.
  • Doğal gaz tesisatlarında oluşan su kaçakları için özel üretim olan termal kameralı cihazlar kullanılmakta ve uygulanan kimyasal ilaçla borudaki bütün delikler kapatılmaktadır.
  • Petek temizliği işlemlerinde ise kaliteli kimyasal ilaçlarla ve petek yıkama makineleri ile yapılan temizliklerde uzun süre ısı verimi yüksek olan petekler ortaya çıkarılmaktadır.

 

Modern insan artık hem zaman açısından büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Hem de mali açıdan sıkıntı yaşamaktadır. Zar zor kazandığı paraları işten anlamayan ve cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarına neden versin ki? Su tesisatçısı Beşiktaş sunduğu hizmetlerle paranızın tam karşılığını vermektedir. Üstelik yaptığı bütün tesisat tamiratlarında uzun süreli garanti de vermektedir. Yıllardır bölge halkına hizmet eden tesisat firması alanında uzman personeli ve son sitem teknolojik cihazları ile zor olan tesisat problemlerini bile en kolay hale getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara