WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Başakşehir | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
21Eyl 2015
Eyl 21, 2015

Su Tesisatçısı Başakşehir

su-tesisatcisi-basaksehir

 

Su tesisatçısı Başakşehir sayesinde tesisat arızalarını artık kafanıza takmayacaksınız. İnsanların en çok sorun yaşadıkları tamirat olayları tesisat sistemlerinde olmaktadır. En zor tamiratlarda bile tesisatçıya haber vermekten çekinir hale gelen insanlar bulunmaktadır. Çünkü cihaz sistemi kullanmayan tesisat firmaları evlerdeki bütün tesisat noktalarını kırmakta ve yaşam düzenini mahvetmektedir. Evin içindeki yaşam sekteye uğradığı gibi kaliteli bir hizmet de sağlanamamaktadır. Üstelik kırma dökme işlemlerinin maliyetleri de bir hayli fazla olmaktadır. Tesisat sistemlerinde gelişen teknolojiler sayesinde artık bu sorunların hepsi tarih oldu. Çünkü bütün işlemlerde cihazlar sayesinde kırma dökme olmadan ve gün içinde biten tesisat tamiratları mümkün hale gelmiştir. Özellikle de bu sistemler çalışan aileler ve iş yerleri için inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. Sadece bir Pazar gününüz ayırarak bütün tesisat tamiratlarınızı yaptırabilirsiniz. İş yerleri de bir saat bile işletmeleri kapatmadan tesisat sorunlarını çözdürebilmektedir.

 

Profesyonel Su Tesisatçısı Başakşehir

 

  • Su tesisatçısı Başakşehir bölgesi hizmetleri sayesinde hem maddi yüklerden hem de uzun zaman süren tesisat tamiratlarından kurtulabilirsiniz.
  • Su kaçağı tespitinde kullanılan dinleme cihazları sayesinde kırma dökme olmadan su sızıntısı yapan yerler noktasal olarak bulunmaktadır.
  • Tıkanıklık açma robotları ile bütün gider borularındaki tıkanıklık sorunları halledilmekte ve bir daha tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilmektedir.
  • Termal kameralar ile doğal gaz tesisatında meydana gelen su kaçakları kolayca bulunmakta ve kimyasal ilaçlar ile bu sorun bir daha tekrarlamayacağı şekilde halledilmektedir.
  • Gider borularından gelen pis kokular basınçlı su makineleri ile yıkanarak koku probleminin önüne geçilmektedir.
  • Petekler, kaliteli kimyasal ilaçlar ve petek yıkama makineleri ile temizlenmektedir.

 

Yukarıda sayılan bütün işlemler ve daha fazlası Su tesisatçısı Başakşehir tarafından cihazlı ve makineli yapılarak yapılarda kırma ve inşaat alanlarının önüne geçilmektedir. Cihaz olmayan tesisat firmaları Çalıştıkları matkaplar ve kırma makineleri ile hem yapıya hem de tesisat sistemine zarar vermektedir. Tesisat sisteminde zarar olan yapıların ise değerleri düşmektedir. Satışlarda ve ev kiralamalarda tesisat sistemlerini kontrolleri başta gelmektedir. Tesisat sistemi sorunlu olan bir hanede ise kimse yaşamak istemeyecektir. Bu durum neticesinde ise tesisat problemi yüzünden evinizin değeri düşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara