WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Ataşehir | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
su-tesisatcisi-atasehir
18Eyl 2015
Eyl 18, 2015

Su Tesisatçısı Ataşehir

Yaşadığınız yerdeki su tesisatında sorunların tespiti ve onarımı konusunda su tesisatçısı Ataşehir’ de firmamız tecrübeli uzman kadrosuyla son teknoloji ürünlerini kullanarak size hizmet için hazır bulunmaktadır. Genellikle su tesisatında yaşanan sorunlarda binanın yaşının etkisi büyüktür. Binanın yaşı arttıkça içinde ki su tesisatında yıpranma meydana gelir bu durum zamanla sorun teşkil etmeye başlar. Dairenizde meydana gelen su tesisatı sorununda komşularınıza rahatsızlık verebilirsiniz. Duvarlardaki kabarmalar, kararmalar, küflenmeler v.s tesisattaki su sızıntısının en önemli belirtisidir.

Su Tesisatında Yaşanan Sorunlar

  • Su tesisatının içinde çeşitli sıvılar birikirse tesisatın bağlantı noktalarında açılmalara neden olur. Siz yokken bu durum meydana gelirse su baskınlarına neden olur.
  • Su tesisatı yapımı sırasında tesisatın içine çeşitli malzemeler kaçabilir bu durumun meydana gelmesiyle suyun akışı engellenir ve tesisatta açılmalara neden olabilir.
  • Zamanla su tesisatı borularında yıpranmalar ve boruda çatlamalar meydana gelebilir. Çoğu binada bu durumla karşılaşılır. Bunun çözümünde su tesisatı borularını değiştirmekte fayda vardır.
  • Sadece eskimiş tesisat sistemleri değil; aynı zamanda yeni binalardaki tesisat sisteminin yanlış döşenmesi de borularda kaçağa yol açabilir.
  • Su faturalarınız olduğundan daha fazla geliyorsa tesisat sisteminizde bir kaçağın ya da çeşitli noktalarda kaçakların olması muhtemeldir.

 

Profesyonel Su Tesisatçısı Ataşehir

 

Su tesisatçısı Ataşehir firmamız sorunların çözümünde son teknoloji ürünü makinelerle tamirat gerçekleştirir. Eski yöntemlere göre çok daha uygun fiyata mal olur. Eskiden sorunlu yeri bulmak için genel olarak duvar kırılırken, ustalarımız suyun farklı ses çıkarmasıyla yer tespiti yapıp sadece sorunlu bölgeyi açarak tamirat gerçekleştirir. Su tesisatındaki borular temiz ve yıpranmamış olması sağlık açısından çok önemlidir. Kullanılan suyun temizliğinde tesisat borusunun önemi büyüktür. Bu sebeple, tesisat içerisinde çeşitli noktalara müdahalede bulunurken tesisat sistemine azami ölçüde az hasar verilmeye çalışılmalıdır. Su tesisatçısı Ataşehir bu konuya hassasiyet göstermektedir. Tesisattaki sızıntı bölgesini cihazla tespit eden ekibimiz, sonrasında duvarınızda belli bir noktaya müdahalede bulunarak sizi hem fazla para hem de zaman kaybından kurtarır. Ataşehir’in her yerinden, dilediğiniz zaman bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara