WhatsappWhatsapp Su Tesisatçısı Arnavutköy | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
su-tesisatcisi-arnavutkoy
18Eyl 2015
Eyl 18, 2015

Su Tesisatçısı Arnavutköy

Evimizde ya da yaşam alanlarımızda su tesisatı gibi birçok işi yapabilen deneyimli kişiler ararız. Su tesisatçısı her zaman sorunlarımıza istediğimiz çözümleri sağlayabilsin isteriz fakat birçok tesisatçı işleri düzeltmek yerine işleri iyice zora sokar.

 

Bir tesisatçının yapması gerekenler;

 

  • Klozet,
  • Musluk,
  • Tuvalet,
  • Batarya
  • Sifon

 

Gibi sıhhi tesisat donanımlarında yaşanan arızaların tamir ve onarımını yapmaktır. Aynı zamanda su tesisatçısı Arnavutköy su kaçağı gibi alanlarda da yardımcı olabilmelidir. Bu kadar çok donanım artık günümüzde kurumsal firmalar tarafından sunulan bir ayrıcalıktır. Evlerinizdeki kalorifer tesisatını, kombi borularını, kombilerin montajlarını, tesisatçılar yapmaktadır. Ayrıca periyodik olarak peteklere yapılması gereken petek temizleme işlemini de su tesisatçıları yapar. Su tesisatçısı olarak petek temizliği uygulamasını yaparken özel makinalar kullanmalıdır.

 

Profesyonel Su Tesisatçısı Arnavutköy

 

Makina ile yapılan temizlik sayesinde eskiden olduğu gibi peteklerin yerinden sökülmesi gerekmez, kullanılan kimyasallar yardımı ile etkin şekilde peteklerin temizliğini yapabilirler. Bu sayede peteğin altı ısınmıyor, kombiye uzak petekler ısınmıyor ya da doğalgaz faturam çok geldi gibi şikayetler alınmaz.150 uzman su tesisatçısı Arnavutköy başta olmak üzere pek çok semtte çalışmaktadır. Su kaçağı Arnavutköy  her zaman alt komşularınızı rahatsız ettiğiniz yada üst komşunuzdan size gelen sızıntılar, damlalar ile yaşanan can sıkıcı sorunlardan birisidir. Ayrıca su tesisatının nereden sızdırdığını bulmakta hiç kolay değildir. Fakat kullanılan elektronik su kaçağı bulma cihazları ve sıcak su için kullanılan termal kameralar sayesinde su kaçağının yerini noktasal olarak tespit edilebilir. Siz de su kaçağı sorunu yaşıyorsanız bu sorunlara çözüm bulabilecek uzman bir ekiple iletişime geçebilirsiniz.

 

7/24 Açık Su Tesisatçısı Arnavutköy

 

Aynı zamanda gelişmiş cihazlara sahip su tesisatçıları robotla tıkalı boruları açabilirler ve cihazla birlikte gider açma konusunda yardımcı olabilirler. Tıkanan, su gitmeyen klozetlerdeki tıkanma sorununu hiçbir yeri kırmadan açabilen firmalar, mutfak lavabosu tıkanmalarında da çözümü hasarsız olarak sunar. Bu yüzden yaşadığınız yerde su tesisatçısı olarak kurumsal firmaları bulmalısınız. Bu firmalar görüldüğü üzere size su ve giderlerle ilgili çoğu konuda yardımcı olur ve destek verirler. Eski yöntemler ise size sadece külfet olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara