WhatsappWhatsapp Su Tesisatçı

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  

Su Tesisatçı kelimesi ile ilgili google üzerinde yapılan aramalardan bazıları şu şekildedir; su tesisatçısı, su tesisatçı, su tesisat arıza tespit cihazı, su tesisat aletleri, su tesisat fiyatları, su tesisat firmaları, su tesisat hizmetleri, su tesisat kaçak bulma, su tesisat kaçak tespit cihazı, su tesisat kaçağı bulma, su tesisat nasıl yapılır, su tesisat robot, su tesisat tamir bakım hizmeti, tüm bu konu başlıkları hakkında aradığınız sorulara aşağıdaki yazımızda cevap bulabilir yada telefon numaralarımızı arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Su Tesisatçı

Uzun süre yaşanılan apartmanların artık borularında meydana gelen eskimeler nedeni ile su borularında çatlaklar meydana gelebilmekte bu problemleri su tesisatçı ile kolayca halledebilirsiniz. Su sızıntılarının ev sahiplerine yol açtığı büyük problemlerin ne kadar can sıkıcı olduğunu boruların yol açtığı dertleri çeken ev sahipleri çok iyi bilir. Yeni taşındıkları evlerindeki su tesisatının mükemmel olacağını düşünen ev sahiplerinin beklentileri maalesef gerçekleşmiyor ve bazen yeni yapım evlerin bile su tesisat problemleri yaşadığı ev sahiplerinden gelen büyük yakarışlar arasında yer alıyor. Yeni aldıkları evlerinde rahat bir şekilde oturmak isteyen insanlar müteahhitlerin ucuz borular kullanması nedeni ile daha çok uzun süre yer almadan hem bir noktadan patlak vermesi ev sahiplerinin belki de yeni aldıkları eşyalarının bile su borularındaki patlaklar nedeni ile mahvolması kaçınılmaz oluyor.  Tabii, bu durum eski binalarda daha kötü bir şekilde patlak vermektedir. İşte bu neden ile eski binaların su tesisatlarına daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Peki, hiç şüphe bile duymadığınız su sızıntı ya da boru patlaklarınızdan nasıl kurtulacağınızı biliyor musunuz?

su-tesisatci-1

Su Tesisatçı Arayanlar

Sorduğunuz araştırmalar yaptırdığınız pek çok su tesisatçısı size borularınızın sağlam olduğunu söylemesine rağmen su sızıntınız devam edebilir. Ancak bu su sızıntılarından kurtulmanızın tek yolu gelişmiş teknoloji ile yapılan su tesisat kontrolü olacaktır. Su tesisat probleminizden kurtulmanızın en kolay yolu olan kameralı sistemler ile su tesisatınızın içerisinde bulunan en ufak bir sızıntının bile çok kolay bir şekilde görülmesini sağlayan yüksek teknolojiler sayesinde hiçbir zaman su sızıntısı problemi yaşamayacaksınız. Eski nesil su tesisatçı işlemleri ile evinizin köstebek yuvasına çevrilmesinden korkuyorsanız yapmanız gereken daha yeni teknolojileri kullanmak olacak ve yeni nesil su tesisatçı ile bir kere gerçekleşecek olan su borularınızın kontrolü ile en ince su sızıntılarının bile tamir edilmesi sağlanacak ve tüm su sızıntılarının kapatılması ile birlikte belki de bir daha hiçbir zaman su tesisat problemi yaşamayacaksınız.Şehir su borularından gelen basınçlı suyun neden olduğu su borularındaki çatlaklar eğer su tesisatçı olarak evinize çağırdığınız kişinin su borularınızda dolaşan suyun basınç kontrolünü yapmadığı zaman başınıza gelecek su sızıntılarının tekrarlanacağını unutmayın.

su-tesisatci-2

Gece Açık Su Tesisatçı

Su tesisatınızın tamamlanmasından sonra su basınç kontrolünün yapılmaması çok büyük hataya neden oluyor. Çünkü su basınç kontrolüne dikkat edilerek su tesisatınızın daha uzun ömürlü olması sağlanabiliyor. Hatta su basıncınıza uygun olarak su borularınızın değişimi bile söz konusu olabilir. Çünkü evinizi yapan mütahit evinize yeterince özen göstermemiş olabilir ve bu sizin başınıza büyük dertler açabilir. Bu neden ile de evinize girmeden önce su basınç kontrolü ve su tesisatınızdaki sızıntılara dikkat etmelisiniz. Sadece su tesisatçısının yapmış olduğu hatalar evinizde su sızıntılarına neden olmamakta. Su tesisatçınızın yaptığı hatalar kadar su tesisatı üzerine döşenen seramik ya da montaj ustalarının yapmış olduğu hatalarda su sızıntılarına neden olmaktadır.

su-tesisatci-3

Su tesisatınız her ne kadar dikkatli döşenmiş olsa bile seramik ve montaj ustalarının yapmış olduğu en ufak hatalar bile su tesisatınızda çatlaklar oluşmasına neden olurken bunun basınçlı şehir suyu ile birleşimi sonucunda daha beter hale geleceğini atlamayın ve evinize yerleşmeden önce su borularınızı ve elektrik tesisatınızı en ince ayrıntısına kadar araştırmayı unutmayın. Yoksa ufak su sızıntıları zaman içerisinde büyüyerek daha büyük problemlere neden olabilir ki su problemleri hiçbir zaman hafife alınmaması gereken problemler arasında yer almaktadır.

su-tesisatci-4

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara