WhatsappWhatsapp su tesisat tamiri | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
19Ara 2019

su tesisat tamiri

Eğer sizde beyaz yakalı iseniz evdeki tadilat ve problemler gözünüzde büyüyebilir.  Hatta keşke birine delege edebilseydiniz değil mi ?  Belki eskiden bu şekildeydi; evinize gelen ustalar amatör şekilde evinizi kırıp dökerken hiçbir şey yapamadınız. su tesisat tamiri desek, şaşırdınız mı?  Tüm sektörlerde gelişmeler yaşanırken tamirat ve tadilat işlerinde bu teknolojik gelişmelerden payını elbette aldı.

Tesisat tamiri, tıkalı borular, su kaçakları saaler içerisinde kırma dökme olmadan halledilebiliyor. Üstelik bu konuda profesyonel şirketler ve uzman kadrolar var.  7/24 ulaşabileceğiniz su tesisat tamiriekipleri artık oldukça olağan görünüyor.

Plastik Borular Ve Kameralı Tesisat Tamiri 

Profesyonel şirketler sorunlarınızı çözmek ile kalmıyor sizlere sorunun tekrar etmeyeceğine dair bir yıl garanti bile verebiliyor.  Eskiden deneme yanılma metodları ile yapılan çalışmalar evinizin birçok yerinde delikler, tadilat  ve problem demekti.  Şimdi ise teknolojik cihazlar yardıma koşuyor.

su tesisat tamiri için iki şeye ihtiyaç vardır. Biri iyi bir cihaz ikincisi bu cihazdan çok iyi anlayan bir uzmandır.  Uzman cihazı tanımıyorsa kesinlikle verileri  okuyamaz ve verileri  okuyamazsanız kaçak yada sızıntı nerede bulmanız şansa kalır.

Akustik dinleme cihazları özellikle temiz su tesisatındaki kaçakları bulmak için idealdir. Termal kamera ile kalorifer tesisatındaki su kaçaklarını ve kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borularındaki problemleri  tespit edebilirsiniz.

Profesyonel şirketlerin son teknolojiler ile ürettiği çözümler yaşam kalitemizi ve cebimizi koruyor.

 Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara