WhatsappWhatsapp Su sızıntısı tespiti | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
Bayrampaşa petek temizliği firması
19Ara 2019

Su sızıntısı tespiti

iç tesisat keşfedildiğinden beri ev sahiplerini en çok korkutan konulardan biri su kaçağıdır. Peki, su sızıntısı tespiti nasıl yapılır?

Su Kaçak Tespit Sistemi

su sızıntısı tespiti sistemi her uygulama için gerektiği gibi yapılandırılabilecek birçok değiştirilebilir bileşen içeren çok yönlü bir modüler sistem sunar. Çok çeşitli alarm modülleri ve modüler bileşenler, izleme yaklaşımını ve düzenini uygulamaya göre uyarlamanıza izin verir.

su sızıntısı tespiti sistemi aşağıdaki temel parçalara sahiptir:

  • Kabloların ve probların algılanması – bu kablolar ve problar, yükseltilmiş tabanların altında kullanılan kablolar, tavan üstü boru tesisatı damlama kanalları, toplama havuzları veya nemli alanlar için düz problar ve dar alanlar için minyatür problar gibi doğrudan sızıntı kaynağını tespit eder ve doğru şekilde tespit eder.
  • Lider ve / veya atlama kablosu kabloları – bunlar modülü algılama kablosuna / bileşenlerine bağlayan kablolardır
  • Sonlandırma – bu, devrede bulunan algılama kablosunun her bir bacağındaki sonlandırmadır.
  • Aksesuarlar – algılama kablosunu yerine sabitlemek için kullanılan sabitleme klipsleri gibi parçalar
  • Sensör Arayüz Modülleri – bu modüller, kablo veya probları çalıştırmak için gereken uyarma voltajını sağlar.Daha sonra SIM, sızıntının ne zaman ve nerede olduğunu belirlemek için analog akım ve voltaj seviyelerini izler. Ölçümler dijitalleştirilir ve kullanıcı ekranı veya yüksek seviye sistemlere arayüz için kontrol ve alarm paneline geri iletilir. Bu modüller, küçük alan kapsama alanı için konum belirsiz bir alarm modülü veya bir veya daha fazla büyük alanı izleyebilen bir alarm ve konumlandırma modülü olabilir.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara