WhatsappWhatsapp su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? | 0532 328 41 59

İstanbul : 0532 177 16 94  Ankara : 0532 656 80 39  İzmir : 0532 172 89 82   Kurumsal : 0850 304 41 16  
Çekmeköy petek temizliği firması
16Ara 2019
Ara 16, 2019

su kaçağı tespiti nasıl yapılır ?

Kaçak tespiti günümüzde ev alt üst edilmeden yapılabilmektedir. Peki, biraz daha detay vermemiz gerekirse; su kaçağı tespiti nasıl yapılır ?  Sızıntılar evinizin herhangi bir yerinden kendisini gösterebilir.  Bu büyük bir soruna çözüm ise günümüzde çok kolay üretilebiliyor. Kırma dökme yapmadan, toz kir su basması gibi sıkıntılar yaşamadan teknolojik araçlar ile uzmanlar çözüm üretebiliyor.

Tuvalet, mutfak, doğalgaz su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Onlarca uzman firma arasından seçim yaparak teknolojik araçlar ile sızıntıdan kurtulabilirsiniz.

Duvarda yada yerde her nerede olursa olsun hassas teknolojik araçlar ile su kaçağı tespiti  yapılabilmektedir.  Daha iyisi bu tespitin ardından en uygun bütçe ile sorun tekrar etmeyecek şekilde çözümler üretilebilmektedir.

su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Eğer duvarınızda yada yerde bir nemlenme görüyorsanız göz ardı etmeden işin uzmanlarına ulaşmanızı öneririz.  Bu kaçaklar hem cebinize hemde sağlığınıza zarar verir. Nemli bir evde bakteriler daha hızlı ürer ve kaçak maalesef size daha fazla fatura  ödetebilir.

Su sızıntıları bazen çıplak gözle tespit edilemez. Aniden gereksiz artan bir faturanız varsa mutlaka su kaçak tespit ekiplerini aramanızı öneririz.

Su kaçağı nasıl tespit edilir ?

Su kaçağı tespiti hassas teknolojik cihazlar ile yapılır. Bu cihazlardan birkaçını aşağıda sıralayacağız.

  • Termal kameralar,
  • Kızılötesi cihaz,
  • Boya testleri cihazları,

Su kaçaklarınızı bazen yan komşunuz yada alt komşunuzdan da öğrenebilrisiniz.  Bu tarz süprizlerde su kaçağı tespit ekipleri sizleri gereksiz stres yükünden kurtarır.

Gider tıkanıklığı işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmemiz için bizlere 0532 328 41 59 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Açık - Tıkla Ara